Aljoša Harlamov 2 days ago
Nov torek, nova epizoda. Predzadnja redna osme sezone! O filmu, ki me je sicer dolgočasil veliko bolj kot moja soagenta, ki sta bolj prizanesljiva do ata Spielberga. Upam, da bo Supergirl, ki jo bomo predebatirali v zadnji epizodi, boljša.
add a skeleton here at some point