Naše zelo športno dekletce, ki je pretežno v športnih oblačilih, ima danes oblekco in je luštna. Heroji iz drugega (!) razreda jo hodijo gledat in jo potem vedno eden brcne. Jim pojasnim, da pravilni pristop je kompliment: kako si lušna, všeč si mi, lepa oblekca,....
add a skeleton here at some point
3 days ago