Strinjam se. Zelo. Imam pa tudi slab priokus, da se ena stran strateško loteva sesuvanja zdravstva, pravnega sistema itd., dela na sistematični indoktrinaciji mladine, ruši moralne norme, itd itd, medtem ko se mi obračamo v svojo skupnost in smo na volitvah vsakič znova zgroženi nad sodržavljani.
add a skeleton here at some point
about 1 month ago