WizNews 3 days ago
A ja mislio da ako nije o Mrdiću mora da je o Mrdalju. Jbg, svi ovi prekodrinski nisu u postojEbinama imali prostora da se razmašu, pa došli u Srbiju da se mrdaju. I sad mrdaju li se mrdaju, nema sile koja će ih zaustaviti. Tako je Srbija postala Smrdija, a uskoro će biti samo Mrdija.