Ivuske
@ivuske.bsky.social
📤 767
📥 767
📝 322
pinned post!
Dobri ljudi ove mreže, čisto da se upoznamo da ne gubite vreme sa mnom. I da, Trampovci, Z-ovci i SNS botovi takođe, man’te me.
over 1 year ago
12
158
11
reposted by
Ivuske
STUPS
8 months ago
Krvave šake u Promenadi. Foto: Bravo
loading . . .
1
16
1
reposted by
Ivuske
Mark Hamill
8 months ago
Still awaiting my George $oros payment for showing up at
#NoKINGS_Day
& staying until noon. Somebody slipped this 20 under my door, but something about it seems fake.
920
18476
3998
Sad je jako bitno da obratimo pažnju na ono sa čega želi da nam se ista skrene.
8 months ago
0
7
0
reposted by
Ivuske
8 months ago
Uobičajeno briljantnog Dežulovića je nadmašio on sam ovim remek-djelom.
www.portalnovosti.com/ne-daj-se-ze...
loading . . .
Ne daj se, Željka – Portal Novosti
Sjećaš li se kako smo se smijali kad su nam prijatelji prošle godine, dok smo na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu slavili šestu godinu našeg divljeg i burnog p
https://www.portalnovosti.com/ne-daj-se-zeljka/?fbclid=IwdGRjcANhXgJjbGNrA2Fd9mV4dG4DYWVtAjExAAEeODTP6IIqV1dHjGBxuctqBe4xyhtappepm1QZSfJpyWWfUmRqsiOW3pu4-T4_aem_sJDCB2R27EQCEoq25UMV_g
2
23
3
25 godina od 24.9.2000. Gde smo bili, šta smo radili
9 months ago
3
18
1
reposted by
Ivuske
batta©
9 months ago
Sere ko naš.
add a skeleton here at some point
1
19
3
reposted by
Ivuske
Nenad Čanak 🇺🇦🇧🇦🇬🇪🇲🇪🇪🇺 +384🦋
about 1 year ago
IZAŠLO IZ ŠTAMPE!!!! Novi roman, od nedelje u knjižarama. Predgovor, Svetislav Basara.
1
32
4
reposted by
Ivuske
Sremica (uspaljenica)
over 1 year ago
Moja. “…i lepim vaspitanjem…”
0
14
5
reposted by
Ivuske
Nenad Čanak 🇺🇦🇧🇦🇬🇪🇲🇪🇪🇺 +384🦋
over 1 year ago
Prvo pravilo u politici vezano za referendume glasi: "Ko organizuje referendum i FORMULIŠE REFERENDUMSKOG PITANJE, dobija na referendumu". Hitler je stalno organizovao referendume. I Milošević (pre bombardovanja). I dobijali su. Kasno je za taj trik.
6
69
14
reposted by
Ivuske
Dinko Gruhonjic
over 1 year ago
Do pobede u 2025! ✊
3
52
7
Važno je da se nikad ništa po njemu ne zove. Osim poremećaja, eventualno.
over 1 year ago
1
21
0
I još jednom u ovoj godini. Ako sam dobro izračunala bilo je 350 (!) prilika
over 1 year ago
0
16
0
Počinje sezona Božića u Vojvodini, što bi rekao Denis 🥰
over 1 year ago
0
23
2
reposted by
Ivuske
Banatski Rendzer
over 1 year ago
Stojim u tišini, mislim i na dete ubijeno u 🇭🇷💔, iskreno saučešće.
1
35
1
reposted by
Ivuske
Nadžak deda 🇪🇺
over 1 year ago
Zagrepčani, svim srcem uz vas je normalna Srbija. Duboko saosećam sa vašim bolom. Ako neko to može da razume, to smo mi
4
99
11
reposted by
Ivuske
Bejn 🇪🇺
over 1 year ago
Svim srcem uz Zagreb.
2
130
17
Roditelji: - Deco, šta želite pod jelku? Maturanti: - Dobro ozvučenje.
over 1 year ago
0
21
0
“Ne lomite mi bagrenje” kao muzička podloga ovog besa je pun pogodak. I simbolično se otela. Sve kako treba.
over 1 year ago
2
20
0
Ruke slabe, ali volja jaka za mnom ide hiljade momaka ne dam salaš kraj Maloga rita ne dam svoja vojvodjanska žita.
over 1 year ago
2
26
1
Tadaaaam, ovo nije bilo. 🥁🥁🥁 On bi da ide, oni mu ne daju, preklinju i kliču, pa se to piše po nOvINaMA, smatra, gostuje i analizira, pa ok, dobro ajde neću kad već insistirate, a hteo sam života mi
over 1 year ago
4
18
0
I, just like that, usvojen je 40% niži budžet APV. Ostaje nam da navijamo da pametna i uporna deca neće dati da ta lepa zgrada postane npr. hotel ili neki drugi besmisao… jer u tom pravcu hrlimo.
over 1 year ago
0
10
0
reposted by
Ivuske
Nenad Čanak 🇺🇦🇧🇦🇬🇪🇲🇪🇪🇺 +384🦋
over 1 year ago
Hoće li MUP reagovati na ugrožavanje bezbednosti đaka gimnazije J.J.Zmaj u Novom Sadu gde se nepoznati ljudi kriju po klozetima? A direktor kleči u dvorištu i "tihuje"? Pa koga vi zajebavate?
www.facebook.com/share/r/bZMy...
loading . . .
Redirecting...
https://www.facebook.com/share/r/bZMyFV65Hp3HJsub/
1
78
11
reposted by
Ivuske
Nenad Čanak 🇺🇦🇧🇦🇬🇪🇲🇪🇪🇺 +384🦋
over 1 year ago
Ma, jebalo ih klečanje. Moji preci su me učili "Bolje umreti na nogama nego živeti na kolenima". A ja bih dodao: Ako mogu da ulaze popovi u državnu gimnaziju, onda mora da može i finansijska policija u crkvu. Mantijaši sve zagadili.
2
41
7
Mi ne volimo da direktori gimnazija kleče.
over 1 year ago
3
59
4
reposted by
Ivuske
STUPS
over 1 year ago
add a skeleton here at some point
1
24
6
Čoveče, ti si činovnik koji je dobio posao od strane gradjana da na ograničeno vreme vodi državu u njihovo ime. Ti nisi država.
over 1 year ago
1
37
0
reposted by
Ivuske
Vesna Almog
over 1 year ago
Tek kad se pojave tapkaroši karata za jahanje Bizona Đuke znaću da je gotovo.
0
30
1
reposted by
Ivuske
Anonymous
over 1 year ago
Anti-corruption protests have been ongoing in Serbia for over a month, against the pro-Russia / pro-China Vucic regime. The protests are being led by students, centered in Novi Sad and Belgrade, and continue to grow.
#SerbiaProtests
28
1509
372
Naša deca
over 1 year ago
0
43
4
reposted by
Ivuske
Dragan Bursać Dijalekticar
over 1 year ago
Ne vjeruj četniku koji je prešao u partizane ‘44.
1
35
4
reposted by
Ivuske
Gde j@ živim...
over 1 year ago
0
31
3
reposted by
Ivuske
o5
over 1 year ago
Evo Kokan malo potkačio i naše sportaše.
loading . . .
7
68
13
✨
add a skeleton here at some point
over 1 year ago
0
10
1
Pa finu bagru po JKPovima plaćamo iz budžeta koji mi punimo. To svi na posao u trendžama idu.
over 1 year ago
0
11
0
svaki dan aktuelno:
over 1 year ago
0
29
0
reposted by
Ivuske
Deki
over 1 year ago
kano klisurine
1
41
4
reposted by
Ivuske
curmudgeon 🗯
over 1 year ago
0
69
11
Da nije jako strašno, bilo bi baš smešno.
add a skeleton here at some point
over 1 year ago
0
4
0
Evo malo zvezdane prašine, treba nam ✨❤️
add a skeleton here at some point
over 1 year ago
0
14
1
Drugosrbijanci. Gradjani drugog reda, osim u slučaju hapšenja. Tad je priority boarding.
over 1 year ago
0
19
1
Uz rolke na sakoe, smučiše mi i štepane prsluke.
over 1 year ago
0
18
0
add a skeleton here at some point
over 1 year ago
0
10
3
reposted by
Ivuske
Ashley.🍉
over 1 year ago
Plaćamo mi građani BiH njegov VIP tretman.
0
7
2
Mene zanima da li taj strani državljanin iz severostočne Bosne i Hercegovine plaća lečenje u Srbiji? Ili je i to od naših para.
over 1 year ago
10
73
9
Opa, opet na ulici “nisu Novosadjani” sati. Šta ja znam, Vojvodjanin i Novosadjanin je najviše stanje duha. Ali ajd ti to ovima što su terali iz Hrtkovaca, učesnicima jogurt revolucija, uličarima, nacošima i “sEVeR SRbiJE” objasni.
over 1 year ago
1
27
1
reposted by
Ivuske
over 1 year ago
Ljiljana Cvetković, lepo se sama predstavila. Zaposlena u Skupštini Grada NS, već treći petak na istom zadatku i na istom mestu. Upljuvala se (i bukvalno) dok nas je vređala. Nije stigla i da snima i da vređa, to su ipak 2 operacije 😂 To je ta njihova "pristojna Srbija" 👏😂
0
14
6
Ovo je sigurno odlično za neki klaster.
over 1 year ago
0
14
1
A u NS J.Bakić scenario i otimanje ko će pre i više. Bojim se da je to preview.
over 1 year ago
0
6
0
reposted by
Ivuske
Nenad Čanak 🇺🇦🇧🇦🇬🇪🇲🇪🇪🇺 +384🦋
over 1 year ago
Važno! Nikada ne koristiti državu kao meru za etiku.
add a skeleton here at some point
1
36
6
Goblen dana. Bogdanović solidan.
add a skeleton here at some point
over 1 year ago
0
4
0
Load more
feeds!
log in