Levandule 🪻
@levandulova.czesky.online
📤 1292
📥 341
📝 28722
Coffee, books, plants and bad humour. 1 holka, 1 dítě, 1 křeček, 48 pokojovek.
pinned post!
By Emi Boz [Macabre Cabaret Artist]
10 months ago
0
30
0
Poslední příjemné teploty 😅
about 1 hour ago
1
5
0
🫠🥵
add a skeleton here at some point
about 7 hours ago
0
1
1
Pam pizzař popletl objednávku maso pizzy a zjistil to, když jsme už jedli. Tak nám udělal tu, co jsme si objednali a dal nám ji domů. Plus pití zdarma 🩷 Boží, ale dneska jsme tvořeni asi z ¾ pizzou 😁
about 12 hours ago
4
34
0
Zatvrzele tvrdí 33, ale pršelo a fouká jak blázen... Také pocitová je podstatně míň
about 15 hours ago
3
15
1
Když musíš, tak musíš 🌊☀️
about 20 hours ago
3
29
1
Můžu si ten větrák vzít do postele? Nejvyšší čas uložit se, milé hvězdice.
1 day ago
0
15
0
Od západu se nám blíží nějaký mraky...
1 day ago
2
10
0
Chlapeček mi po náročném horkém dni usnul na gauči při koukání. Tak jsem ho odnesla do postele. Jako, ještě ho v náručí odnesu, ale uff 😁
2 days ago
2
32
0
Tady se to dá docela přežít 🌊☀️
3 days ago
5
19
0
😀😂 Zmar a hnus. Takové symbolické...
add a skeleton here at some point
3 days ago
0
10
0
Toto se nelíbí uživateli Levandulová... 🫠
3 days ago
1
20
0
Prokažte se, občane!
3 days ago
24
13
0
Objevila jsem na iVysílání epickou zvrhlost v podobě kriminálního seriálu z roku 89 - Případy podporučíka Haniky :-D Mám z toho takovej "domácí video" vibe a na čtvrteční večer je to naprosto ideální!
3 days ago
0
11
0
Dodržování pitného režimu je pro mě boj, takže cokoliv, co mi pomůže vypít víc, než dvě kafe, beru. I když mi to vydrží jen pár dní max týdnů 😅
4 days ago
0
13
0
Prostě je milujem. Dneska tvarohové koláčky s třešněmi a ovesnou drobenkou 🍒
4 days ago
2
24
0
Já ten chleba postovat nebudu, ať mě s ním zase nepošlete doprdele (😂), ale teď jsem ho dopekla a vypadá dost žravě 😏
4 days ago
4
33
0
Wolverine nám rozsápal oblohu!
4 days ago
2
28
1
Když tě ejáj rozbrečí...🥲
5 days ago
3
41
0
reposted by
Levandule 🪻
AliBean
5 days ago
Mým národům, tedy vlastně příznivcům nebeským! Dovoluji si oznámit, že mi dnes tiskárna doručila nově vydanou druhou básnickou sbírku, Na nitce světla. Kdo byste o ni měl zájem, napište mi, prosím, do DM. Podrobnosti níže ve vlákně ⤵️1/2
1
31
8
5:30 je zjevně můj nový standard buzení se... Kde se to reklamuje??
5 days ago
3
14
0
Pod vlivem
@jednobunecna.bsky.social
jsem taky zkusila chléb z mého pšeničného kvásku... No a co říct, dvojhlasně jsme se s mladým pánem shodli, že je boží!
6 days ago
3
45
1
Moderní doba uzpůsobila přesun z mobilu do mobilu na pár kliknutí, že ani člověk nemá pocit, že má nový telefon. Jen ta hesla všude znovu vyplňovat... uff 😅
6 days ago
3
25
0
add a skeleton here at some point
6 days ago
2
10
0
#infantilníkoutek
, protože po ránu je to třeba
6 days ago
2
40
1
Setkání s
@alibean.czesky.online
bylo sice krátké, ale moc milé 🩷 Byl čokoládový koláček a dostala jsem svou vlastní dívku v modrém 🩵 Děkuji ☺️
6 days ago
1
26
0
A že nevíte, za kým zrovna jedu?
add a skeleton here at some point
7 days ago
1
18
0
Když si člověk zvykne na Alzu, najednou jsou ostatní eshopy strašně pomalý...
7 days ago
1
27
1
Vlak se službami lazebníka na palubě Barberlino
add a skeleton here at some point
7 days ago
0
9
3
Japonský jídelní vlak Bentolino
add a skeleton here at some point
7 days ago
0
24
1
To tak jdete s
@ucaveronika.bsky.social
a přáteli na MintMarket na náplavku a najednou máte úplně úžasný nový hrneček 🥹😍
7 days ago
5
36
0
Byl nejvyšší čas! Děkuji
@farmarjezek.cz
za produkci a
@lotsiah.bsky.social
za distribuci 😁🍯🩷
7 days ago
1
21
0
Povedený den pokračuje.... 🫠
add a skeleton here at some point
8 days ago
0
15
0
Den jsem začala tím, že jsem v Lidlu pípala kartičku do Alberta 😁
8 days ago
2
28
1
Můj vnitřní puberťák se ani po čtvrt roce polštiny na Duolingo nepřestává pochichtávat... 🤭
8 days ago
6
52
0
Z ranní procházky 🩷
9 days ago
0
20
0
Vydala jsem se na ranní 5km procházku do města na farmářské trhy... Je krásně, příjemný teploty, pofukuje větřík a svítí sluníčko. Jediným kazem na dnešním ránu je to, že TRHY DNESKA výjimečně NEJSOU 🙈
9 days ago
4
52
0
Dneska by to šlo. Od každého trochu ☀️🌤️
9 days ago
1
22
0
Netuší někdo, proč bylo plzeňské i pražské nádraží plné policajtů? To už je zase nějaký fotbal?
10 days ago
1
5
0
Není nad to mít ve vagónu nějaké blízkovýchodní cizince, co jsou hlasitější jak ty děti v dětském oddílu, kteří si teď začali zpívat....
10 days ago
0
11
0
reposted by
Levandule 🪻
Veronika
10 days ago
Moje milá bublino, nemáte prosím tip na střední školu, která má dobře integrovanou AI do výuky i admin procesů? Píšu report o příkladech dobré praxe a moc by semi to hodilo... Díky moc!
loading . . .
Penguin Wizard: Let ChatGPT Do It
ALT: Penguin Wizard: Let ChatGPT Do It
https://static.klipy.com/ii/c3a19a0b747a76e98651f2b9a3cca5ff/c0/37/BUpzMUMy.gif?hh=480&ww=480&mp4=3bPmGJHdrvAy153dkS&webm=o1Hbnxy8ulAebIKh30Oy
3
4
3
Dneska jsem měla tak dobrý brownie koláček, že se mi o něm bude asi i zdát. Nelituji jediné kalorie. (Pravdivost mého tvrzení může podpořit
@jednobunecna.bsky.social
)
loading . . .
Delicious Chocolate Brownie Dessert
ALT: Delicious Chocolate Brownie Dessert
https://static.klipy.com/ii/84b4c0b02782dda9051003f9e36484ec/2a/e0/lxXxBHm6.gif?hh=498&ww=498&mp4=25CsyibVtIlJHoxxiy&webm=qH8Rbuy84ZpKbyyu4Ob
10 days ago
1
13
0
Dnes jsem si do postele tu zimní peřinu zase donesla. Mám zmrzlé nohy, mám hlad, jdu spát...
add a skeleton here at some point
10 days ago
3
19
0
Hele jako jo, je spousta skvělý písniček, náladovek a těch, co mě zasáhnou na duši, ale tahle, tahle bude jediná. Tohle je soundtrack mého života, tu si budu zpívat i v 70 ve sprše, a pak tancovat v osušce po celým bytě, stejně jako teď ve 40. 💖
loading . . .
Elton John - I'm Still Standing
YouTube video by EltonJohnVEVO
https://www.youtube.com/watch?v=ZHwVBirqD2s
10 days ago
4
20
0
Pro velký úspěch* tvarohové koláčky podruhé. Tentokrát mají pudinko-jogurtový podklad. *(A taky proto, že za hodinu dorazí návštěva 🤭)
11 days ago
0
23
0
Sice jsme šli na řadu až 15 minut po objednaném čase, ale zato jsme oba prošli preventivní prohlídku na jedničku 😅
11 days ago
0
19
0
Když vám život dá mouku a vodu, upečte chleba.
add a skeleton here at some point
11 days ago
2
42
0
Nějak jsem neodhadla akčnost kvásku a množství mouky a výsledkem nejspíš bude, že můžu na večeři pozvat celou Kelly family a ještě by chleba asi zbyl :-D
12 days ago
1
28
1
reposted by
Levandule 🪻
YgritteFire
12 days ago
Kvůli upgrade prodávám Nespresso s mléčným systémem (integrované Aeroccino). Mám ho už nějaký ten pátek (čti dlooouho), používán spíše sporadicky a vždy s orig. kapslemi (nebo Starbucks pro Nespresso). Ve výborném stavu,odvápňovaný. Prodám za 2.500,- ? přihodím k tomu nějaké kapsle a krabičku na ně
add a skeleton here at some point
0
16
5
Je vidět, že potřebuju dovolenou. Právě jsem pro přihlášení do pracovního ntb vyplňovala pin od platební karty...
12 days ago
1
16
0
reposted by
Levandule 🪻
Jeliman 🇺🇦
12 days ago
Dnes trvá ruský vpád na Ukrajinu stejně dlouho jako první světová válka. Neuvěřitelné hrdinství a utrpení Ukrajiny zachraňuje mír v Evropě. Sláva hrdinům. Sláva Ukrajině! A nejlépe nejen to, ale i materiální, finanční a vojenská pomoc. 🇺🇦
3
104
18
Load more
feeds!
log in