David Ježek 🚜
@farmarjezek.cz
📤 1047
📥 227
📝 7646
Jsem to fakt já, ten farmář.
Učíme se kokrhat.
loading . . .
about 8 hours ago
2
18
1
Hlavně nenápadně.
about 9 hours ago
0
15
0
Co to je? Vylezu ven. Čekám hic a ono nic.
about 18 hours ago
4
6
0
Takže dnes. Nevěděl jsem jak nastavit cenu, tak mě dávalo smysl říct si 42. Takže 42,-Kč za farmářovu čerstvě utrženou kedlubnu a tak vůbec předplatitelé na Forendors to mají za 25,-Kč.
add a skeleton here at some point
about 20 hours ago
1
11
0
Takový práce, ani se ty balíky na louce neohřály a už jsou prodaný. 🥺
1 day ago
3
32
0
Pozor nabídka!
#FarmářJežek
Kdo by v úterý přišel na farmu pro poslední česnekové výhonky? Dál může mít čerstvé kedlubny a med. 😉
1 day ago
3
24
7
Přestávka.
1 day ago
1
18
0
Přijdeš na farmu a tady všechno v pořádku. Kuřata na pastvě, kedlubny si klidně rostou a ptáci zpívají.
#FarmářJežek
1 day ago
1
28
0
Co udělá farmář než vyleze dnes ven? 🌞 Ano, namaže se. Ne olejíčkem, na co tady myslíte vy nezbednice! Normálně opalovacím krémem, minimálně třicítkou!
2 days ago
7
21
0
Když si do překapávače dáš vodu, vyčistíš filtr a zapneš, tak ti to kafe prostě neudělá. Ani když je pondělí.
2 days ago
3
15
0
Můj víkend. Bylo to extra drama, všude kolem létají třesky blesky a padají provazy vody, jen na naše louky nic! Uf.
#FarmářJežek
2 days ago
3
42
0
Zemřel můj kolega z IT práce. Znal jsem ho přes 20 let a vždycky na něj byl spoleh když jsem něco nevěděl a potřeboval radu. Takový základní kámen technického oddělení. Je mi to fakt líto. Přeji jeho rodině hodně sil. Rakovina je mrcha..
2 days ago
6
53
0
Půjčil jsem si na sousední sítí obrázek.
3 days ago
0
20
0
Tak kuřata už kope elektrický ohradník. Docela nadskakují, jestli bych neměl ubrat ⚡️⚡️⚡️
3 days ago
3
25
0
Med, další.
3 days ago
0
20
0
Slunovrat.
3 days ago
1
11
0
Už to umí!
loading . . .
3 days ago
2
33
0
Učíme se chodit domů za stmívání.
#FarmářJežek
3 days ago
1
30
0
Tohle je na žebříčku traktorových prací hodně vysoko!
#FarmářJežek
loading . . .
3 days ago
0
22
0
Hele, vařenej Ježek.
3 days ago
1
33
0
Nekonečno balíků!
4 days ago
2
40
0
Přestávka. Místo oveček před spaním počítejte kuřátka.
loading . . .
5 days ago
5
26
0
Oblékl jsem si dlouhý kalhoty a včelařskou bundu a šel vysekávat prales před úly. Lepší počasí jsem si na to nemohl vybrat. 🥵
6 days ago
0
24
0
Víte co je nejlepší na tomhle kafi v plechové krabičce?
6 days ago
9
12
0
Čus bro.
#FarmářJežek
🐔
6 days ago
6
37
0
Oběd.
6 days ago
1
35
0
Ranní ptáče s překapávanou kávou dál doskáče.
7 days ago
0
29
1
Když fotím kytky z louky, vždycky je tam něco zajímavého, čeho si v hledáčku nevšimnu.
7 days ago
1
13
0
Mno.
add a skeleton here at some point
7 days ago
1
6
0
Jedno instantní sexpresso prosím.
7 days ago
1
12
0
Přestávka. 🌧️ Kurňa.
8 days ago
0
12
0
Dokoukal jsem trpaslíka. Jakože celýho. Úplně. Co teď budu dělat?
8 days ago
8
16
0
– Rimmer: „Počkej, říkáš, že nikdo není mrtvý?“ – Holly: „Tak znovu: Lister, Petersen, nikdo. Nikdo není mrtvý. Nikdo není mrtvý, Arnolde.“
8 days ago
1
9
0
Instantní káva, taky káva.
loading . . .
This Is Fine Meme Dog
ALT: This Is Fine Meme Dog
https://static.klipy.com/ii/935d7ab9d8c6202580a668421940ec81/43/13/PRuCHTEN.gif?hh=498&ww=498&mp4=cCavcKxJ&webm=QHrV3vS7G4sh
8 days ago
6
26
1
Sekání je úmorný, ale tohle je pohoda.
loading . . .
8 days ago
1
25
0
Jedu si tak traktorem a zamává mi a usměje se na mě nějaká pěkná slečna. Která z Vás to byla, no? Přiznejte se.
8 days ago
2
22
0
Půjdu si vyčíslit zuby a psát.
9 days ago
3
24
1
Ráno jsem seknul ještě část mokřadní louky. Máme tam žluťuchu a kokrhel, tak zbytek půjde až po odkvětu. A divizny, ty zásadně nesekám a objíždím!
#FarmářJežek
k službám.
10 days ago
0
31
0
A nejlepší zážitek dnes byl, jak jsem tady potkal koroptví rodinu s úplně pidi kuřátkama a dal jim čas na odchod do bezpečí.
#FarmářJežek
loading . . .
10 days ago
1
56
2
Dlouhý to bylo. S touhle malou sekačkou trvají dva hektay věčnost.
#FarmářJežek
10 days ago
1
24
0
Louka kopretinová položená. Nejlepší kus jsem nechal. Bude pestré seno a bude ho málo.
#FarmářJežek
10 days ago
1
56
6
Jedno srnče vyhnaný, druhý ještě pidi přemístěný a já jedu sekat.
#FarmářJežek
11 days ago
0
32
0
reposted by
David Ježek 🚜
Løtsiah
11 days ago
Investiční zlato 🤑
add a skeleton here at some point
1
34
2
Viděl jsem naživo Rivian. Pěkný a zvláštní.
11 days ago
1
9
0
Přestávka! 🍯 ochutnávám a akát tam je, ale nebude to jednodruhový.
loading . . .
12 days ago
0
22
1
Přestávka! Nechal jsem si dnes umýt farmářský vůz.
loading . . .
12 days ago
3
24
0
Ty vogo. Od kdy jde postovat deset obrázků najednou?!
12 days ago
4
11
0
Kyťule z loukule.
12 days ago
0
16
1
Zájemci o česnekové výhonky zítra nástup na farmě?! 150 kč za kg.
13 days ago
2
27
2
reposted by
David Ježek 🚜
Cynik_obecný
14 days ago
Proč je britská zástrčka jediným domácím spotřebičem, který vás může legálně zavraždit ve spánku?
#zivotvUK
https://cynicky.blog/britske-zasuvky-vrazedne-naslapne-miny-a-inzenyrstvi-bolesti/
8
58
11
Load more
feeds!
log in