Veronika
@ucaveronika.bsky.social
📤 269
📥 185
📝 1030
Kostky jsou vrženy aneb odměna za podání výpovědi...😎
about 21 hours ago
6
29
0
4 days ago
0
7
0
Dnešek...
9 days ago
2
13
0
Díky za každý nový ráno...😊
10 days ago
1
17
0
Beroun!
10 days ago
3
24
0
Moje milá bublino, nemáte prosím tip na střední školu, která má dobře integrovanou AI do výuky i admin procesů? Píšu report o příkladech dobré praxe a moc by semi to hodilo... Díky moc!
loading . . .
Penguin Wizard: Let ChatGPT Do It
ALT: Penguin Wizard: Let ChatGPT Do It
https://static.klipy.com/ii/c3a19a0b747a76e98651f2b9a3cca5ff/c0/37/BUpzMUMy.gif?hh=480&ww=480&mp4=3bPmGJHdrvAy153dkS&webm=o1Hbnxy8ulAebIKh30Oy
11 days ago
3
4
3
Prší a od země k nebi, příčné flétny...
add a skeleton here at some point
14 days ago
0
7
1
Kdyz se snáší déšť...
add a skeleton here at some point
14 days ago
0
7
2
Je déšť a já jdu s ním, jdu městem co znám...
add a skeleton here at some point
14 days ago
0
8
1
Na Náměstí Míru je teď na měsíc výstava absolventských prací žáků SOŠ Michael, běžte se podívat!😃
14 days ago
0
11
0
Tak knížka od
@latentnibasnik.bsky.social
už má své místo v knihovně, doufám, že se jí tam bude líbit.😊 A moc děkujeme!🧡
16 days ago
0
13
1
Přišel mi učitelský zápisník😎 od
inovativniucitel.cz
Těším se, že ho budu od září používat, i když jsem zvědavá, jak dlouho to dám. Zatím jsem vždycky sklouzla k nějaké digi formě...😃
17 days ago
1
11
0
Tak asi dobrou noc... 😊
20 days ago
0
18
0
Dneska to myslím ušlo...🤘
27 days ago
1
9
0
Tak tohle nepotřebuje komentář...😁
28 days ago
0
6
0
Happy Towel Day!
loading . . .
Martin Freeman: Know Where Your Towel Is
ALT: Martin Freeman: Know Where Your Towel Is
https://static.klipy.com/ii/d7aec6f6f171607374b2065c836f92f4/12/38/AVlFNHq5.gif?hh=207&ww=498&mp4=BRQ1dgTHYqQbkP5y6xc9&webm=XRoCWdXdEXFOZbb
29 days ago
0
5
0
Agáta se s tím rodičovstvím už moc nemaže. Kde jsou ty časy, kdy nakladla vajíčka do jednoho rohu a zahrabala. Dneska ráno jsme našli 4 na zemi v obýváku, takže zbytek už v terárku, ale velmi punkově🤘
about 1 month ago
1
4
0
Sobotní UčFest ve Světicích byl skvělý, takové pohlazení po duši. Jsem za svoji učitelskou bublinu moc vděčná...🧡
about 1 month ago
0
3
0
Co dělat ve dvě v noci jiného, než loukat na výsledky JPZ. Ale velká vděčnost, jde na střední!😃
about 1 month ago
5
28
0
Nechcete někdo profi postarší kávovar Saeco Primea Ring Cappuccino na zrnkovou kávu (ne na mletou!). Umí espresso, kávu a lungo (vše se dá nastavit) a má napěňovač na mléko. Magnet u dvířek už nefunguje, dvířka jsou přilepena páskou, ale jinak stále funkční. Os. odběr Praha, cena dohodou ☕️
about 1 month ago
0
8
4
Václav Hrabě Déšť Na horkých střechách zasyčel déšť jako když hoří suchá tráva Promoklá tramvaj odbíjí šest Na město tiše poprchává Jdu sama v dešti Za řekou hřmí Ne nevadí mi zmoklá hlava Jen se mi zdají bláznivé sny že prší na město voňavá tráva
about 2 months ago
1
1
0
Doufám, že se placení pokut za parkování počítá do stress shopping. Že jo, že jo?😃
about 2 months ago
2
7
0
Who needs to fly when you can travel by the Tube...😎
@holubiprincezna.bsky.social
loading . . .
about 2 months ago
2
16
2
Ehm...
2 months ago
0
8
0
reposted by
Veronika
@FichtnerRadim
2 months ago
To takhle s
@ucaveronika.bsky.social
přijdete na oslavu 5 výročí založení podcastu Šídlo & Dobrovský 😎 A on tam přijde prezident ČR Petr Pavel a byl to zážitek 🤓
0
10
1
reposted by
Veronika
Fakta o klimatu
3 months ago
Hledáme posilu do týmu Fakt o klimatu! Ve Faktech o klimatu hledáme někoho, kdo pro náš odborný tým bude organizačně, manažersky a administrativně zajišťovat tříletý projekt týkající se vzdělávání a tvorby obsahu o klimatu a dekarbonizaci. Podrobněji:
www.linkedin.com/jobs/view/43...
0
1
2
Girls just wanna have fun...😎
3 months ago
0
10
0
Saint Patrick's Day☘️
3 months ago
0
7
1
Timespotting😎
4 months ago
1
13
0
Pure joy...😊
4 months ago
0
8
0
reposted by
Veronika
NÚKIB
4 months ago
💌 Valentýn je už zítra, a to znamená jediné – udělat vašim milovaným radost kybervalentýnkou! Nic totiž neřekne lépe „Miluji tě“ než starost o jejich kybernetickou bezpečnost. 🥰
1
30
7
reposted by
Veronika
Josef Nežerka
5 months ago
Sháním na sezónu kuchaře, pomocné kuchaře a recepční. Kdybyste o někom, kdo by mohl mít zájem, věděli, řekněte jim to. Díky.
5
33
28
Než začnu aktivně hledat jinde. Dlouho jsem učila angličtinu, IT, práci s AI, kyberprevenci. To všechno mne pořád baví, ale na učení mrňat už nemám zas tak moc sil. Mám analytické myšlení, jsem systematická a spolehlivá... Chcete mě? 😃
4 months ago
4
24
22
Debata s
@etabery.bsky.social
a Jánem Markošem o hledání naděje ve složité době. Bylo to moc milé, veliké díky! A abych nezapomněla, kupte si knížku. 😎
paseka.cz/produkt/svet...
5 months ago
0
3
0
Asi dnes měla být sobota, ale na poslední chvíli to změnili na čtvrtek, jinak si to nedovedu vysvětlit...😴
6 months ago
0
11
0
Posílám slíbené
@lotsiah.bsky.social
a i ostatním pro lepší náladu😁
youtu.be/KZ7KubM-R4E?...
loading . . .
Divadlo Sklep - Katovna - Bible
YouTube video by Ondřej Šebestík
https://youtu.be/KZ7KubM-R4E?si=4tKSzVxX0K1uzVVm
6 months ago
0
6
0
Jestli platí "jak na Nový rok, tak po celý rok", tak myslím dobrý. Dítě uvařilo oběd, muž opravil lanko na závěsy a umyl nádobí a já jsem uvařila letošní první vaječňák...😎
#HappyNewYear
6 months ago
0
16
0
I tučňáci už vyhlíží nový rok! Přála bych nám všem, ať ho prožijeme zdraví, radosti a máme kolem sebe přátele, kteří při nás budou stát v těžkých chvílích. A Annie 😊
youtu.be/UkKo-jXl2CQ?...
6 months ago
0
10
0
reposted by
Veronika
Sebestovahel
6 months ago
Psychická sebeobrana: Manipulace II Manipulativní techniky, argumentační fauly, dvojí metr, gaslighting, citové vydírání... Jak je poznat a jak se bránit.
www.zivot-online.cz/psychicka-se...
Za sdílení neskromná naděje, že se článek třeba dostane k někomu, kdo si ho zrovna teď potřebuje přečíst.🙏
2
40
26
Napadlo by vás v nácti letech, že byste si mohli najít holku/kluka, aníž by vám to pra/rodiče připomínali? 🙈
#dudlajda
6 months ago
1
4
0
Mám v sobě kafe s dvojitým vaječňákem. Líp mi není, ale třeba to pomůže...🙈
#dudlajda
6 months ago
1
19
0
Radostné a požehnané Vánoce!
6 months ago
2
13
0
reposted by
Veronika
Tomáš Koblížek
6 months ago
Dost mě znepokojila nová vlna útočení na film Velký vlastenecký výlet. Možná proto, že jeho oponenti mají blíž k moci než před půl rokem - a o to jsou dravější. Držím tvůrcům palce a zde oprašuji svůj starší text, kde popisuji, proč je ten film zásadní:
1url.cz/JJY7f
1
32
5
U stánku s věcmi Edy paní obdivuje ponožky, ptá se na velikost pro 9 letou vnučku. Prodejce nabízí celý boxík za tisícovku. "To je moc, oni mi nic nedávají Tak jí řeknu, ať vezme aspoň jedny s kočkou, když je má ráda. Ty jsou za 190. "Tolik? Se na to vys*ru." Tak asi
#dudlajda
🙈
6 months ago
0
6
0
reposted by
Veronika
@FichtnerRadim
6 months ago
Milý Bluesky, jelikož sklo neumím fotit, tak se na vás obracím s prosbou "umíte sklo fotit a jste ochotni ho pro charitativní aukci nafotit zdarma?"🤔📷 A ještě jedna podmínka = v Praze. Za RT/sdílení děkuji
#charita
#glass
#photography
#realitydílna
2
4
4
To je mi ale náhoda... 😁
@levandulova.czesky.online
@lotsiah.bsky.social
#tajmlajnačaruje
7 months ago
2
13
0
Autumn in Veneto II.
7 months ago
0
21
0
Autumn in Veneto I.
7 months ago
1
20
0
Podzim je tady...❤️🍂🍁
9 months ago
0
21
0
Obytňákem na Moravě...
9 months ago
1
11
1
Load more
feeds!
log in