Hele, moji milí, socializace s cizími na LFŠ nic moc, musela jsem si vystačit se starými známými (duo dvou Liberečáků, jeden z nich můj bývalý přítel). A moji “domácí” (provozovatelé penzionu) jsou tak boží, že už po prvním dnu přemýšlím, že sem budu jezdit jen kvůli nim.
11 months ago