fűtéscsőben sült brokkoli
@metalkiralylany.bsky.social
📤 69
📥 47
📝 558
this barbie is gay 34 | she/her | szeretnék misztikus maradni (de nem szokott sikerülni) 🏳️⚧️ ally
pinned post!
🐈⬛
add a skeleton here at some point
6 months ago
0
5
0
nem tudom amúgy, hogy lehetséges lesz-e valaha változtatni az emberek kommentelési kultúráján, számomra még mindig elképesztő, hogy már annak sincs semennyi visszatartó ereje, hogy a nevedhez és arcodhoz köthető, amit nyilvánosan leírsz
about 16 hours ago
1
6
0
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
🇵🇸 Dean Tāne 🇵🇸
4 days ago
FUCK
add a skeleton here at some point
1
15151
5347
kikezdhetetlen a logikája: az egyik nem tud, a másik tudna, de nem tud :D értitek
4 days ago
2
7
0
igazából már ott elbasztam, hogy vettem valamit, amit mindenképp meg kell főzni, hogy ne romoljon ránk, pedig tudtam, hogy 40 fok lesz a konyhában és még be se kapcsoltam a sütőt
6 days ago
0
3
0
gyümölcsnap
13 days ago
0
4
1
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
NøctGhxst🦇
14 days ago
trillionaires shouldn’t exist 🌈
add a skeleton here at some point
2
43
18
nem lehetne, hogy legalább néha elolvassa valaki azt, amit leírt, hogy ne én higgyem azt, hogy stroke-ot kaptam olvasás közben
15 days ago
0
8
0
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
Bodega Cats
16 days ago
31
3852
430
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
Katie Mack
16 days ago
Obviously this is a terrible idea but also I think we need an immediate moratorium on LLMs using bi flag colors as they are not worthy of the aesthetic
add a skeleton here at some point
31
2320
387
megvolt az első hetem az új munkában, mindenki nagyon kedves, de arcon vágott kicsit a corporate bullshit szintje, amit eddig sikerült nagyjából elkerülnöm
21 days ago
0
2
0
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
szemi 👁️👄👁️
26 days ago
tis the season !!!!!!!!!
0
17
8
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
Flat Eric Andre
26 days ago
1
140
45
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
no berry💫🩷💜💙
26 days ago
boldogat
1
30
7
boldog ne mondd, hogy kibírható a meleg, ha van otthon klímád szezont mindenkinek, aki a héten kezdi
about 1 month ago
1
6
0
a kerületi csoportok csodáinak soha nincsen vége
about 1 month ago
0
4
0
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
Pete Jones
about 1 month ago
Dragaim, szallas tippeket kernek Budapestre Junius 3-6, inkabb hotel, mint airbnb (de ha tudtok megbizhatot, az is jo), fontos, hogy legyen (lehetoleg nem utcai) parkolo. Mivel nem vagyok Budapesten gyakorlott sofor, nem banom, ha nem a belvaros legforgalmasabb reszen van, tomegkozlekedni tervezek.
3
0
4
@nemamka.bsky.social
: nem jut eszembe a szó arra, amikor van egy házad egy másik országban, ahová bemehetsz... én: nyaraló? nagykövetség. a megoldás a nagykövetség volt.
about 1 month ago
0
5
1
well, megvolt az utolsó munkanapom, és azzal együtt is kicsit szomorú vagyok, hogy utáltam az új feladatokat és nagyon hamar kikezdte a mentális egészségem :') remélem, a következő ennél jobb lesz és most pihenés helyett addig fosni fogok, amíg nem keres az új hely a szerződés miatt :'D
about 1 month ago
0
4
0
megtekintettük, amit meg lehetett tekinteni, tanulság van-e, az még kérdéses
about 1 month ago
4
14
1
este 9-ig is utáltam dolgozni, de az este 10 hiába van csak egy órával később, egy örökkévalóságnak érződik
about 1 month ago
1
1
0
😂 ez úgy történt, hogy 2017-ben még rengeteget vonatoztam, és nem tudtam úgy olvasni, hogy nincs bedugva a fülem, de a legtöbb zene zavar a koncentrálásban, ez meg valamiért nem, úgyhogy loopon ment minden alkalommal, amikor vonaton akartam olvasni
about 1 month ago
0
3
0
ez annyira zsigerien kellemetlen, hogy kettő másodpercnél tovább oda se tudok nézni
about 2 months ago
0
4
0
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
no berry💫🩷💜💙
about 2 months ago
0
21
5
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
about 2 months ago
Sajnos durva asztmás allergia miatt a húgomnak egy nagyon nehéz döntést kellett meghoznia, és meg kell válnia a cicájától:( mindent megtettek, amit csak lehet, de különböző egészségügyi problémái miatt tényleg ez az egyetlen út. Ha tudtok segíteni bárhogy, szóljatok! Júniusig új gazdit kell találnia
2
6
23
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
zora ✨
about 2 months ago
after 29 years, Tények (Facts), one of the most significant hate-spewing propaganda news programmes in hungary, is shutting down. in order to not only have political news, they also had the most ridiculous news entries. here's some, with english in the alts. (from
lastdaysoftenyek.tumblr.com
)
4
18
6
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
𝕥𝕙𝕖_𝕟𝕒𝕞𝕖_𝕔𝕒𝕟𝕟𝕠𝕥_𝕓𝕖_𝕓𝕝𝕒𝕟𝕜
about 2 months ago
0
17
7
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
piros 🦨
about 2 months ago
Remélem senki nem adja az adó 1%-át a Partizánnak, amíg teret ad terfZsófi agymenéseinek. YouTube-on a kommenteket is szépen törölgetik. Azt is remélem, hogy mindenki sejti, hogy csajost valójában NEM ítélték el.
5
29
8
évek óta először akartam rászánni magam, hogy teljesen új (sport)cipőt vegyek, de egyrészt sírni tudnék az árakon, másrészt amit ki tudnék fizetni, az nem tetszik :D
about 2 months ago
0
2
0
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
☀️🫧🪓 bitrin 🔥🔥
about 2 months ago
sigh stories exist to learn empathy through What a Different Person Would Do™ whether you'd condone it or condemn it. if you only live in the spiral of what YOU would do, you DO go crazy, holy shit. most -p0rn- romcom already has a blank enough character for you to identify with, that's the genre.
add a skeleton here at some point
1
4
1
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
re 🇧🇷⚽
about 2 months ago
9
865
260
na végre elkezdem én is a Pitt 2. évadot
about 2 months ago
0
3
0
napok óta nem hagy nyugodni egy gondolat. láttunk a lidlben egy fagyasztott zöldségkeveréket, amire az volt írva, hogy franciasaláta keverék kukorica nélkül. na most én vagyok eltévedve, vagy melyik univerzumban volt valaha kukorica a franciasalátában?
2 months ago
1
1
0
megjártuk ma a wekerlei garázsvásárt, és egyrészt laknám a környéket, másrészt csak garázst nem árultak, azon kívül mindent
2 months ago
1
3
0
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
Chris 🇭🇺 🇪🇺 |🏃🏋️👾🖥️🖱
2 months ago
Ok, megnéztem az összefoglalót, hála a Reddit közösségének:
loading . . .
4
18
4
most éppen csak távolról követem a szombathelyi azbeszt sztorit, de amúgy az egész családom ott él és a szüleim az egész covid lezárást azzal töltötték, hogy oladon sétáltak 🙃 nem igaz, hogy mindig van valami
2 months ago
0
3
0
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
The Glaze Project (UChicago SAND Lab)
2 months ago
Update #2: Quicksilver, a detector for AI-generated music. Most folks today are not aware that AI-generated music (entire songs generated by AI models) are growing rapidly. Today, there are more AI-generated songs than human-created songs arriving each week on platforms like Spotify.
22
1116
520
mondjátok, hogy másnak is van olyan, hogy nem tud nekiállni a házimunkának, mert nem találja hozzá a megfelelő zenét
2 months ago
4
8
0
csodálatos a feedem
2 months ago
1
3
0
egyébként sok más fontos dolog mellett én még egy valamiben mindenképp változást szeretnék látni: az országgyűlési képviselőknek igenis meg kelljen jelenni az üléseken, és legyen annak következménye, ha nincsenek ott/ne lehessen bármilyen indokkal csak úgy eltűnni
2 months ago
1
12
0
az az igazi kérdés, hogy életem során hányféleképpen tudom még elérni, hogy a viktor szemében ne számítsak igazi magyarnak 😂
2 months ago
1
7
0
felváltva nézünk politikai műsorokat és teen wolfot, micsoda sorozat volt ez 🌕
2 months ago
0
6
0
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
☀️🫧🪓 bitrin 🔥🔥
2 months ago
jóreggelt
actionnetwork.org/letters/irj-...
tudom hogy "nem ez a legfontosabb" de fontos magyar transz emberek ebben a pillanatban is szenvednek itthon a megfelelő orvosi ellátás hiányától, és mind szívunk a jogfosztó törvényektől 🫶
@lmbttortenetihonap.bsky.social
loading . . .
Írj Magyar Péternek: LMBTQ-jogok nélkül nincs demokrácia
Magyarország változást akart. Most rajtunk múlik, hogy ez a változás valódi legyen. Az LMBTQ-közösség pedig készen áll arra, hogy kivegye a részét a rendszerváltásból. Az elmúlt 16 évben az LMBTQ-emb...
https://actionnetwork.org/letters/irj-magyar-peternek-lmbtq-jogok-nelkul-nincs-demokracia?source=direct_link&utm_source=ig&utm_medium=social&utm_content=link_in_bio&fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAc3J0YwZhcHBfaWQPNTY3MDY3MzQzMzUyNDI3AAGnqPOqf6FwRW9mAa7PvzPOn2d0heqnyNgcX7IrbzGJR-8gnf8KDofR5AaF3sc_aem_vld9PHP5xGKYehewZzug0Q
0
12
7
ezt minden alkalommal eljátsza valaki
3 months ago
1
2
0
kígyózáshoz öltöztem
3 months ago
2
7
0
nagyon várom már a jegyzőkönyvezett rendkívüli eseményeket
3 months ago
1
4
0
reposted by
fűtéscsőben sült brokkoli
Bits
3 months ago
14
4581
1624
éjfél után értem haza csapatépítőről, egész héten nyomorultul fáradt voltam, mégsem tudtam 7-nél tovább aludni 🥲 holnap se fogok, elsők között akarok toporogni a szavazóhelyiség előtt, hogy legalább azt a részét letudjam, aztán meg már megint hétfő van, hát engedjenek már el szabira bassza meg
3 months ago
0
4
0
18 évesen szavazhattam először, apukámmal előtte mindketten elolvastuk az összes pártprogramot. nem akart rábeszélni semmire, de megkérdezte és megindokoltatta velem, hogy kire és miért rá fogok szavazni. nagyon sajnálom, hogy ennek utoljára akkor volt értelme.
3 months ago
1
3
0
már megint minek jöttem ide, utálok egyedül lenni a csapatból az irodában, ahhoz, hogy egész nap ne szóljak senkihez, nem éri meg 2x50 percet utazni
3 months ago
0
4
0
ha másra nem, arra jó, hogy ilyen baszott messze van az iroda, hogy a metrón volt időm megnézni minden fontosabb videót az elmúlt egy hétben
3 months ago
1
2
0
Load more
feeds!
log in