Kolega ima Teslo.
Včeraj sva bila skupaj na službeni poti in je bilo najprej še kar zabavno, potem pa skrajno zoprno.
Namreč, avto se je odločil, da ga več ne pozna. Rezultat je bil, da avto ni želel peljati.
Not naju je spustil, potem pa javil, da je neznana kartica in ni peljal.
…
5 months ago