Kar hudo mi je, ker ne morem volit Levice. Dejansko so se lotili marsičesa prav. In še, kdor dela, naredi tudi napake.
Po drugi strani, je tudi SDS je včasih kaj naredil kdaj prav, a jih niti v sanjah ne bi volil. Odtehta tisto drugo, mimo česar ne morem in to so temeljna izhodišča, da o načinu ne.
4 months ago