Polak zawsze musi mieć do dyspozycji jakiegoś Obcego i bez znaczenia, czy będzie to Żyd, Tusk, personel szpitalny, migrant, Niemiec, LGBT, itp. Musi być i kij, bo tak - wieloletnia tradycja zobowiązuje. Po co, komu na tym zależy i dlaczego, kto na tym zyskuje? Ch... z tym, tradycja to nasz rdzeń!
7 days ago