Брат запросив в ґта на стейт, я була зайшла, зробила сім'ю, машинку мали. А сьогодні все злетіло, бо забули оренду сплатити. Ну нічо, я маю трошки коштів, куплю новий будинок...
Тільки шкода, нема гравців в нову сім'ю, ніхто знайомий ще не хоче це грати 🫠о боги
10 days ago