Скажіть мені, що це боти, а не реальні поляки чи їх прихильники пишуть коментарі на редіт? Я в цілому не дуже високої думки про пересічну людину, я думаю що тупа дитина, стаж тупих підлітком, а потім тупим дорослим. Я їх бачив і бачу кожен день, але інколи рівень невігластва просто вражає, я охуєваю
1 day ago