сусід колись купив ps3 щоб дивитися блюреї на великому екрані. з десяток десь погледів і забив. недавно кажу йому: шо вона в тебе пилом припада, дай мені пограти. то я взяв її, хакнув, і встановив GT5, GT6 а після цього ще й на емуляторі на ПК GT4 та GT3. ознайомлююся з класикою. яка ваша улюблена?
14 days ago