tudom, finnyás vagyok és miért merem kritizálni új urunkat és védelmezőnket, de mondjuk pont mp konkrétan semmit nem tett azért, hogy annyian kint legyenek a pride-on, szóval lehet nem kéne ezzel a csalánnal verni más faszát, már bocsi a furcsa képért
about 23 hours ago