Moji (ne)účast na #oremon - přijela jsem nakřáplá, spustila se mi rýma a na start jsem se postavila s tím, že ji buď vypotím, nebo mě skolí. Skolila, po 65km jsem to otočila zpátky.
Trasa je nádherná a Bob je poklad.
Obrovský obdiv všem, kteří dojeli, jedno kolik km, bylo to drsný.
Tak příští rok!
about 2 months ago