Topoľčiansky cintorín: Najprv som chodil na hrob sestre, potom aj otcovi a zanedlho aj mame. V roku 2024 pribudli dalsie dva hroby na ktorych sa zastavim, o pol roka starsi kamos z detstva a ex-svagor s ktorym som mal stale korektne vztahy. Dnes bolo slnecno a pekne, tak to na cloveka tak nedolahlo.
about 1 month ago