Właśnie dostałem SMS z pracy że mamy wolne do końca tygodnia z powodu tropikalnych upałów...powinienem się cieszyć...dla mnie to oznacza pozostanie w domu ...bycie samotnym...pobiegałbym rano ale za ciepło...znowu wina Tuska..🤣 posłucham muzyki starego rocka🎶✌️🤘🤘🤘
5 days ago