Pojechałam dzisiaj na wioskę, sprawdzić czy domku nie zatopiło. I w radiu jakich wice a może i minister, oczywiście z PSL w ostrym tonie o tym, że prezydent Żeleński musi przyjechać do Gdańska, bo to będzie rozmowa o Ukrainie. I sobie pomyślałam. Ty krótki ujku w koniczynkę
5 days ago