Hruška
@hruska5.bsky.social
📤 220
📥 374
📝 533
Midva sva fuuul lačna. Naj nama že kdo črve prinese. ❤️
7 days ago
1
17
0
Morda nekaj najlepšega, kar boste videli danes 😍😍😍
#KosFamily
9 days ago
1
15
2
reposted by
Hruška
¯\_(ツ)_/¯
11 days ago
Prodajam 1 karto za razprodan koncert Three Days Grace na GR. Bonus paket vključuje še družbo simpatične MTB kolesarke. 😍 Išče se kandidat, po možnosti okoli 185 cm, ki mu rock ni tuj in zna sestaviti več kot le enostavčen stavek. Mejbi kupiš sam karto. Mejbi pa dobiš še dobro zgodbo zraven.
2
4
7
"Pokop na Žalah je poskus prevzema liberalne Ljubljane, ki je s Potjo spominov in tovarištva simbol trpljenja, upora in zmage, hkrati pa tudi strahovitega okupacijskega in domobranskega nasilja. To nima nobene zveze s pieteto, kot je nima večina stvari, povezanih s spravo."
loading . . .
Zgodovinar Božo Repe: Pokop na Žalah je poskus prevzema liberalne Ljubljane
Dr. Božo Repe je redni profesor na filozofski fakulteti v Ljubljani, specialist za sodobno slovensko, južnoslovansko in srednjeevropsko zgodovino. Je avtor več kot dvajsetih knjig in učbenikov, pa tud...
https://www.dnevnik.si/novice/slovenija/dr-bozo-repe-drzava-potrebuje-zrelost-mi-pa-imamo-ideoloski-vrtec-2804204/
about 1 month ago
0
12
4
Stevanović predsednik DZ? Dajmo mi zapret štacuno, pa dol požgat.
#umobolnica
3 months ago
0
3
0
Šta pije kafana? Vračilo dohodnine 🤣🤣🤣🤣
3 months ago
1
10
1
Res živimo v gnilobi, če je IG profil enega kriminalca in prostaka glavna politična tema v šentflorjanski preriji. Kot da ne bi imeli pomembnejših problemov. Za kozlat!!!!
4 months ago
0
6
0
Imam vprašanje za ljudi, ki se spoznajo na EV. Razmišljamo o nakupu Smart #3, kot 2. avta. Ima kdo izkušnje? Katere so primerljive alternative? Kitajci da/ne? Pomemben mi je doseg, hitrost polnjena in gretje sedežev (jbg, eMšO).
5 months ago
3
0
1
Ima kdo slučajno 3 Spar As nalepke viška in bi mi jih bil pripravljen odstopit? Se priporočam. Hvala vnaprej!
5 months ago
1
1
2
Tak, lubice, zdaj pa za par uric na toplo v pečico!
#sarmatime
#teamsarma
#teamfilianapaprika
#zahranogre
:)
6 months ago
1
12
0
reposted by
Hruška
Dr. Mario Fafangel
7 months ago
Prelahko je postalo manipulirati z ljudmi v času platform, zgrajenih prav za ta to. Človečnost je postala kolateralna škoda testiranja volilne baze, resnica pa zmanipulirana v poenostavljen koncept dobrega. Najglasnejši skrbniki človeka so pogosto tisti, ki jim človeška duša pomeni najmanj.
0
52
13
Bi šel kdo od vas Blueskyevcev na Evito v SNG Maribor? 19.10 (nedelja) ob 17.h? Zaradi nepredvidene poti v tujino ne morem na predstavo in imam 2 karti v parterju za prodat.
9 months ago
2
0
7
Al Pacino v Vonju po ženski (Star movies). Aaaahhhhh 🩷❤️
9 months ago
0
2
0
Ženski wc v Allianz Areni "If you feel unsafe or uncomfortable, you can reach our Awareness-team by scannin the QR code."
about 1 year ago
0
4
0
Oblubo si že veš kdaj, obljuba dela veš kaj Kaj te morem prosit, tota bi bla češka ...
youtu.be/VghUhi_QwwA?...
loading . . .
09.EMKEJ - KLASIČNI PAC
YouTube video by EMKEJ
https://youtu.be/VghUhi_QwwA?si=MeClwRBUHNaLOMuj
about 1 year ago
0
1
0
reposted by
Hruška
jinxovje
over 1 year ago
To bom nalimala vsako leto, lp
5
66
15
Own production 💪
over 1 year ago
0
25
0
reposted by
Hruška
Krassensteins
over 1 year ago
1026
33735
13087
reposted by
Hruška
Plavalka
over 1 year ago
2
38
6
reposted by
Hruška
Jon Cooper
over 1 year ago
957
69252
18042
reposted by
Hruška
Katja K. Ošljak
over 1 year ago
V sydneyskem botaničnem vrtu se bo v naslednjih urah (dneh?) odprla velikanka amorfofalus. Gledalci so v napetosti in prenos je mnogo lepši od včerajšnje čezlužne inavguracije:
www.youtube.com/live/mrylcCA...
Priporočam! :)
loading . . .
Corpse Flower livestream: A plant to die for
YouTube video by Botanic Gardens of Sydney
https://www.youtube.com/live/mrylcCAEIT8
3
18
5
FYI .... 2050 is as far away as 2000. HNY❤️
over 1 year ago
0
5
0
Mi smo kle zarad hrane.
#friends&food
over 1 year ago
0
8
0
Uporablja kdo OralB Pro cross action črne nastavke? Meni je ščetka crknila, pa sem nabavila nov iO model, zaloga starih nastavkov, ki niso kompatibilni z novo ščetko pa mi je ostala. 10 kom za 40 eur? V Dm je cena za komad 6.25 eur. Anyone?
over 1 year ago
0
0
7
Če rabi kdo Happy wife ...za 28,99€ v Leclercu 🤣😂
over 1 year ago
1
11
1
Potrebuje kdo 250 kg lečinega tatarca? Ful ugoden je v Sparu 🤣
over 1 year ago
2
20
2
reposted by
Hruška
Prometej 🦝🗽🇺🇦
over 1 year ago
Starši prodajajo, če išče kdo kaj podobnega. Cenim kakšno poobjavo ali dve. :)
www.avto.net/Ads/details....
loading . . .
Mercedes-Benz B-Razred B 160 BlueEFFICIENCY, letnik:2010,6499 EUR - prodam :: Avtonet :: www.Avto.net
Mercedes-Benz B-Razred B 160 BlueEFFICIENCY, letnik:2010,6499 EUR :: www.Avto.net ::
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=20339687
1
9
28
Hello Bluesky :)
over 1 year ago
7
10
0
you reached the end!!
feeds!
log in