Občasno nezavedni (no, bolj zmedeni) državljanki, kot sem, se mi je zgodilo, kar se mi navadno na vnebovzetje. Včeraj špricala medije, zvečer pa nisem bila na TW, kjer bi me opomnilo šimfanje/hvaljenje proslave.
In sem šla zarana v mesto po opravkih. Ful sem opravila, ja.
about 1 year ago