В очікуванні поки запариться мівінка, пʼю 18-річне вино. І вкотре відмічаю, що мої смакові асоціації відрізняються від маркетингових. На пляшці написано про вишню, смородину і сливу, в той час як я відчуваю яскраву суницю, ожину і… зі сливою, добре, погоджуюсь. Смак водночас насичений і дивно легкий
2 months ago