ельга дивиться в небо
@elhashallwill.bsky.social
📤 480
📥 292
📝 15827
a bit too old to run away |-/ тривіальне та часом високе варто пам'ятати, що і це мине
Вампірський
#котопонеділок
🧛🏻
about 3 hours ago
0
21
1
Маю цього тижня день народження. І останні кілька тижнів якесь таке двояке відчуття - ніби і хочу розділити цей день з близькими людьми, щось цікаве і веселе зробити, але й разом з тим хочу залізти в якусь нору і там провести цей день лише так, як хочу я, щоб ніхто навіть не чіпав.
about 3 hours ago
0
10
0
роботи дофіга і трошки, але не хочу братись ні за що
about 3 hours ago
0
10
1
Нарешті закрила дитячий гештальт і купила собі заколочки із метеликами, які дригають крильцями 🦋💅🏻
about 23 hours ago
2
29
0
Нарешті шитпостинг ліцензований
add a skeleton here at some point
3 days ago
0
10
1
Єєєєєє!!!
add a skeleton here at some point
4 days ago
0
24
0
От якби хтось зробив ті відео з маскви в склейці з отим нашим військовим оркестром
4 days ago
1
18
0
Нумер 482 - Добрий ранок, Україно.mp3
4 days ago
0
29
1
Знайшла! Але його ніде в нас немає, наскільки я розумію 😭 було раніше лише в АТБ. Неймовірно смачне
add a skeleton here at some point
5 days ago
1
12
0
Громадо, треба допомга. Може хтось пам'ятає, раніше в АТБ продавалось печиво, кругле, м'яке, типу брауні, фасоване по одному в індивідуальних маленьких упаковках, шоколадне, з трьома видами шоколадної крихти: чорною, молочною та білою. Хтось пам'ятає назву?
5 days ago
2
8
2
Купила ось такі блюдця в лс вайкікі. Не знаю, як буде триматися цей малюнок, але планую їсти з них лише найсмачніше
5 days ago
0
16
0
Спекла подрузі сьогодні м'ясний пиріг, а вона мені привезла португальських сардин
6 days ago
1
20
0
третій день зранку мігрень хочеться вирвати ліве око і викинути собакам
6 days ago
1
17
0
Ми всі забули про спотикач
7 days ago
2
17
0
reposted by
ельга дивиться в небо
Поліна Єнотівна
7 days ago
Гарного всім початку тижня! Вриваємось в
#котопонеділок
з Тарасиком
0
34
1
нудить фігурально та буквально від цього всього
7 days ago
1
18
0
reposted by
ельга дивиться в небо
Banana Tiger 😐
7 days ago
And this is what the so called last bastion of Christianity, according to some chuds, does to a 1000 years old monastery that survived a fucking mongol invasion.
#UkrainianView
add a skeleton here at some point
4
48
26
Вечір ностальгії плавно перетік в ніч пошуку людей в соцмережах
7 days ago
0
9
0
Хочеться водночас блювати, плакати і не бачити сонячного проміння. Oh how I love being a woman!
8 days ago
0
15
0
reposted by
ельга дивиться в небо
оленка змія
9 days ago
Забудьте про Живчик, ось де легенда
1
51
4
Хочу на день народження собі квади. Дуже хочу, вже навіть уявляю де зможу їздити. Раніше каталась на інлайнах, але якось зламала на них ногу 🙃 Це вже криза середнього віку чи нє?
10 days ago
1
11
0
я вже в тому віці, коли неспішний похід в атб, в якому раніше не бувала, вже вважається за хорошу прогулянку
12 days ago
2
36
0
Ніколи не забираю посилку із одягом чи взуттям, якщо відправник дозволив лише візуальний огляд. Не збираюся ускладнювати собі життя самостійним поверненням і очікуванням повернення грошей, якщо щось не підійде. І найбільше бісить, що більшість компаній про це відкрито не попереджає перед доставкою.
12 days ago
1
15
0
боже тільки що втік кіт, ледь зловила лише завдяки тому, що він забіг в під'їзд в якийсь момент. Вискочив буквально із защібнутої жилетки з чотирьма застібками.
14 days ago
1
17
0
reposted by
ельга дивиться в небо
Пропоную вам на вихідних зайнятися чимось дійсно важливим
about 2 years ago
0
30
5
Жорж Сера, "Недільний день на острові Гранд‑Жатт" Сера був першопрохідцем техніки пуантилізму. Його картини складалися із крапок-"пікселів" за сотню років до появи пікселів на екранах. Люди на картині статичні, майже двовимірні, величезну картину (2х3 м) треба роглядати здалеку, щоб побачити все
15 days ago
1
15
1
Щира рекомендація, якщо треба засіб, що прибирає жир і всякі липкі плями. Витяжка заблищала, як у свої найкращі роки життя.
15 days ago
1
19
0
Хотіла шось написати, але потім передумала. Воно того не варте, сьогодні п'ятниця
17 days ago
0
17
0
Сьогодні я та тьотя з вайберу, яка надсилає вам листівки
17 days ago
1
29
0
Учениця сьогодні складає НМТ, хвилююся більше, ніж за себе на ЗНО
18 days ago
1
28
0
Куб води за 81 грн. Це пиздець, починати збирати дощову чи як?
19 days ago
3
12
0
вперше за кілька років замовила босоніжки, але може й погоди на них не буде 🤔
20 days ago
2
13
0
шось я після вихідних потребую ще більше вихідних
21 days ago
1
22
0
reposted by
ельга дивиться в небо
You don't quite mind how long red lights are taking Push on through Your favorite song was on the oldies station Push on through
open.spotify.com/track/7dI0mS...
loading . . .
Oldies Station
Twenty One Pilots · Song · 2024
https://open.spotify.com/track/7dI0mSvbdJTynUnEkWIom1?si=6908f8036f3c48c8
about 2 years ago
1
9
1
Ну така краса навколо 🌷🌺🌸
21 days ago
0
31
0
Всі на (хлібопекарський) завод
#котопонеділок
loading . . .
21 days ago
0
45
1
reposted by
ельга дивиться в небо
пані Легалізована Босмерка 🇺🇦
23 days ago
Романтичний хлопчик в півоніях 💅
0
38
3
Йду сьогодні з хлопцем слухати Zwyntar, сподіваюся, що не доведеться дощовик поверх мерча одягати
22 days ago
0
12
0
Як вже травень минув?
add a skeleton here at some point
23 days ago
0
21
0
настрій слухати найстаріші пісні пілотів і грати у страд'ю так і зроблю
26 days ago
3
16
0
Сьогодні час від часу гроза цілий день. Така приємна напівтемрява в квартирі весь час.
26 days ago
0
21
0
Зараз би попросити чата жпт написати якусь жеттєву мудрість і запостити з нею скрін в сторіз, і відчувати, як розум переповнюється інсайтами, і я в очах своїх followers™️ стаю глибокою лічностю
27 days ago
0
21
0
Мабуть не варто було га таку вітряну погоду вдягати спідницю, але fuck it we ball
27 days ago
1
20
0
reposted by
ельга дивиться в небо
Good Trailcams
27 days ago
2
835
113
Вільгельм пробував гуляти. Поки все чудернацько і трохи страшно. В перший день було перенюхано -надцять кущів, було успішно помито три лапи після прогулянки
27 days ago
2
31
0
ну вони 👑
27 days ago
0
9
0
ріжеться ще один зуб мудрості зверху bitch, can you not? Я ж просто не переживу ще одну таку процедуру, мені під час та після попередньої було так жахливо
28 days ago
1
16
0
Минулого року пішла на швидкі побачення по приколу. Сьогодні сидимо разом, їмо та п'ємо смачне.
29 days ago
0
36
0
#UkrainianView
add a skeleton here at some point
29 days ago
0
11
0
reposted by
ельга дивиться в небо
Пангея 🇺🇦
29 days ago
My poor Kyiv ❤️🩹 It's almost impossible to breath. Good thing that I've closed windows after first explosions. But in every Kyiv district there are missile strikes. Hate russia, hate russians.
#Ukrainianview
loading . . .
7
117
57
Load more
feeds!
log in