Asteria
@asteriacz.bsky.social
📤 352
📥 222
📝 6037
Poddaná Her Majesty Micinky, občas u nás přežije i nějaká rostlina.
#Brno
http://asteria.t-shock.eu/
A když konečně teploty klesly pod 30°C, debilní soused si na zahradě zapálil gril. Na dřevěné uhlí.
1 day ago
3
10
0
reposted by
Asteria
Petr Pavel :bot:
2 days ago
Vítám, že Ústavní soud vydal předběžné opatření, které reflektuje dosavadní praxi a zajišťuje kontinuitu zastupování země na summitu NATO. Opatření také garantuje, že účast na jednání bude řádně připravena a administrativně zvládnutá. Jsem si vědom, že předběžné opatření není konečným […]
loading . . .
Original post on zpravobot.news
https://zpravobot.news/@prezidentpavel/116805813390804336
0
49
13
Včera jsme byli v Ondřejově, zapomněla jsem, kam to ten
@hauski.czesky.online
chodil jíst. Vzhledem k tomu, že byla otevřena jen jediná hospoda, to bylo vlastně jedno.
2 days ago
1
8
0
A nyní již máte dostatek indicií v kterém městě se nacházím. A ano, tohle je ta pravá, původní.
5 days ago
1
10
0
Nejvíc se mi dnes líbila tato socha.
5 days ago
2
17
1
Dlouhozobka
#macroglossum
5 days ago
0
46
1
Ke kuskusu se pije červené víno, říkal to ppan majitel restaurace v Paříži, tak abyste neudělali faux pas
7 days ago
0
5
0
👹
7 days ago
0
3
0
Čtu S podmínkou zkrachování provozu a dává to smysl.
add a skeleton here at some point
9 days ago
0
1
0
Spirit of capybara od
@medvjed.bsky.social
vydržel I na parkovišti u Lidla.
9 days ago
0
18
1
reposted by
Asteria
František🦄
10 days ago
Fašisti že senátu chtějí šikanovat trans lidi. Pojďme jim říct, že se nám to nelíbí. Dnešní demonstrace:
onasbeznas.cz
Petice:
www.qult.cz/senat/
A zkusme třeba aspoň napsat svým senátorům.
0
32
12
reposted by
Asteria
Milan Merle 🦁🇪🇺
11 days ago
3
133
25
gov.cz/e-petice/183...
Já myslela, že se tam nesmí jezdit už dávno.
loading . . .
https://gov.cz/e-petice/1837-petice-za-pesi-prednadrazni-prostor-v-brne
11 days ago
0
0
0
Takové hvozdíky měla babička, mně vůbec na zahradě nerostou
13 days ago
0
6
0
Podařilo se mi vyfotit modráska, už jsem skoro jako paní
@mariebastova.bsky.social
:)
19 days ago
1
12
0
Teprve letos jsem zjistila, že většinu mých oblíbených písní, ať už je zpíval kdo chtěl, napsal Neil Diamond.
22 days ago
0
5
0
Ráno byla mlha jak z Rákosníčka, já rozsvícená všechna světla, všechny mlhovky, dojedu na přivaděč a auta přede mnou jen denní svícení. To asi v mlze v šeru už není moderní svítit?
23 days ago
1
14
1
Včera byla duha a krásně nasvícené VUT, což z fotky není tak patrné.
23 days ago
2
11
0
No bezva, takže se mi postarali o ušního červa pro dnešní den.
add a skeleton here at some point
24 days ago
2
6
0
Už pár dní mi zní v hlavě čtvrt století staré písničky skupiny Laputa. Na webu se dá dohledat akorát Kamion. A možná Mama s lamama. Texty složil Andrei Toader.
25 days ago
0
1
0
Team kočička.
add a skeleton here at some point
25 days ago
0
5
0
Líbí se mi, jakou mají lékárníci telepatii. Já: Kolegyně má do oka místo kapek gel, je na něm nakreslené oko. (Jak překvapivé, u přípravku do oka) L: *donese přesně věc, kterou chci*
26 days ago
1
5
0
reposted by
Asteria
Zeptej se vědce
26 days ago
Bolševníky, nutrie, střevlička nebo třeba slunéčko východní. V české přírodě nejsou doma, ale rychle se šíří. Může to být pro naši přírodu hrozba, nebo je to jen mediální bublina? 🦝🌿🐝
1
16
6
reposted by
Asteria
Tomasz Peszynski
27 days ago
Evropané požadují zavedení pasu s jedním vzhledem, který obsahuje symboliku EU. Nepodceňujte sílu symbolů, ty mají vliv. Je to oficiální, ne jen tak ledajaká petice. Při nasbírání určitého množství hlasů z určitého množství zemí se tím musí komise zabývat. Z Česka stačí 14000. odkazy ve vlákně
6
68
24
Včerejší pustoryl
26 days ago
0
6
0
Konečně je k něčemu dobrá středoškolská matematika.
add a skeleton here at some point
27 days ago
1
5
0
Hledala jsem spojení MHD ze Žluťáku na Křidlovickou. Nejrychlejší 22 minut. Skoro stejně rychle bych ty 2 km šla pěšky.
28 days ago
1
6
0
reposted by
Asteria
Chise
28 days ago
Oh to be a little Tardigrade walking across a microscope slide. 🫧🐻🧪
loading . . .
192
7058
1686
Den kancelářských sponek? Ultimate McGyver's tool?
add a skeleton here at some point
29 days ago
2
3
0
@macomix.bsky.social
V koupelně a v souvislosti se škrábáním v očích mě napadl tip na obrázek: Koční krém.
29 days ago
1
6
0
Dneska by měla svátek Bigvilik.
29 days ago
0
4
0
Tip pro
@plavacek.bsky.social
youtu.be/5489KqjzNSA?...
Tuto odrhovačku v českém podání hráli v 80' na českém rozhlasu každý den.
loading . . .
Maywood - Late at Night - Tros Top50 Rockplanet • TopPop
YouTube video by TopPop
https://youtu.be/5489KqjzNSA?is=crcPmSzPOI4T7GXE
29 days ago
1
0
0
Můj táta byl skaut, krom toho byla morseovka i v Zápisníku plamenů.Luštit to je podobný pocit, jako když jsme si v pubertě dopisovali runama z Hobita
about 1 month ago
1
8
0
To je skoro jak z testu na barvoslepost
add a skeleton here at some point
about 1 month ago
1
3
0
#tajmlajna_caruje
about 1 month ago
0
4
0
Již brzy v naší sušičce
about 1 month ago
0
5
0
Zase jsem zapomněla, že 72 už dávno nejede k nám.
about 1 month ago
2
2
0
Číst báji o Trojské válce, když vím, že ten kůň byla ve skutečnosti loď, je trochu zvláštní.
about 1 month ago
1
4
0
A po xy letech jsem se dozvěděla, že znělku Nedělní chvilky poesie napsal Claude Debussy, La fille aux cheveux de lin. Proč jsme se tohle neučili ve škole?
about 1 month ago
5
7
0
Musím odpočívať po operaci. Kanál Jazz je plně vyhovující k takové činnosti.
about 1 month ago
1
13
0
Než jsme posekali zahradu, zachránila jsem pár lučních květů. Orlíček se tam nějak vysemenil sám od sebe.
about 1 month ago
0
9
0
Už dávno vím, že je denivka jedlá, ale stejně se mi to zdá divné.
about 1 month ago
0
3
0
Po neuvěřitelných xy letech jsem majitelkou jednostopého vozidla. Zatím jsem ujela 15 km od prodejce domů. Tak držte pěsti, ať mi to jde.
about 1 month ago
1
16
0
Můj domácí šicí stroj Singer už asi dosingeroval, nemáte nějaký tip na šicí stroj na občané domácí šití, který by vydržel déle než 15 let?
about 1 month ago
3
8
3
reposted by
Asteria
Jitunka 🔥🐮
about 1 month ago
Kamarádi, kde se dá sehnat seriál Scooby Doo? Nemáte to někdo někde na DVD nebo tak? Smazali nám to že streamu a Mládě je z toho smutná. :( Případně i filmy...
2
7
5
Konečně jsem se dočkala. Prastará odrůda narcisů, co jsem předloni ukořistila před barákem svého původního bydliště.
about 1 month ago
3
40
0
reposted by
Asteria
Miroslav Šrámek
about 1 month ago
Zdeněk Šarapatka k Ševčíkovi.
0
9
3
Load more
feeds!
log in