František🦄
@fr4ntis3k.bsky.social
📤 234
📥 245
📝 1175
Zpustlý zvrhlík
#brno
reposted by
František🦄
Pepik Hipik
1 day ago
Podcaster Ondřej Novotný není hvězda a morální maják, je to odporný homofob a obdivovatel Donalda Trumpa. Jeho názory a hodnoty jsou český připálený guláš. Tak si, milí novináři, jeďte ty své mediální trendy dál, ale beze mne. Podcast roku je vždy ukázkou sebestředných kreatur bez jakékoli záklopky.
2
13
2
Připraven na pád civilizace a boje o vodu v poušti. Festival Rusthaven se blíží.
2 days ago
0
8
0
Pohádka o plzeňském princi a létajícím Angličanovi
2 days ago
0
0
0
Je možné, že bych i v tomhle počasí nastydnul? Spal jsem přes víkend venku bez spacáku a teď mám rýmičku.
4 days ago
1
4
0
Tohle je děsivé. Podle všeho nejspíš zabíjela smůla v místě, které je všeobecně považováno za bezpečné.
budejcka.drbna.cz/zpravy/49017...
loading . . .
Tragédie ve vodáckém areálu Lídy Polesné. Při hasičském výcviku zemřel člověk
V areálu Lídy Polesné v Českém Vrbném u Českých Budějovic došlo dnes dopoledne k tragické události. Při hasičském cvičení se tam podle prvních informací utopil jeden člověk. Případem se na místě zabýv...
https://budejcka.drbna.cz/zpravy/49017-tragedie-ve-vodackem-arealu-pri-hasicskem-vycviku-zemrel-jeden-clovek.html
9 days ago
1
1
0
reposted by
František🦄
Franta Zouhar
9 days ago
ODS, TOP09 a lidovci. Banda kokotů, ponořená ve svých vlastních konzervativních prdelích. A pak tu nemá vyhrávat soudruh Bureš a jemu podobní, když v opozici převažuje tohle.
loading . . .
„Jsme pobouření.“ Opoziční návrh na zpřísnění změny pohlaví čelí kritice, sexuolog mluví o mučení
Senátoři dnes budou projednávat zpřísnění podmínek pro změnu pohlaví. Podle novely, kterou předložili opoziční zákonodárci, by o tranzici nově rozhodoval i soud. Mohl by se také omezit přístup trans l...
https://denikn.cz/2097390/jsme-poboureni-opozicni-navrh-na-zprisneni-zmeny-pohlavi-celi-kritice-sexuolog-mluvi-o-muceni/
3
23
6
Fašisti že senátu chtějí šikanovat trans lidi. Pojďme jim říct, že se nám to nelíbí. Dnešní demonstrace:
onasbeznas.cz
Petice:
www.qult.cz/senat/
A zkusme třeba aspoň napsat svým senátorům.
9 days ago
0
32
12
Fotbal je nejkrásnější sport, na který není potřeba helma.
10 days ago
1
2
0
Dnes jsem se poprvé začal pokoušet sjet celý slalomový kanál v Českém Vrbném. Zatím padám hned za úvodním mostkem. Taky se občas nevyhnu válci, občas ten válec proplavu a občas se při plavání ve válci srazíme pod vodou hlavami s kajakářem, který asi zapomněl, jak udělat tu těžší část eskymáka.
12 days ago
0
5
0
Našel jsem tu neoznačenou láhev čiré tekutiny vonící po švestkách. Kolik si jí mám dát, abych neutralizoval fakt, že jsem se odpoledne nalokal vody z Vltavy?
13 days ago
2
7
0
reposted by
František🦄
Man Incognito
14 days ago
Mexican fans spot a South Korean fan and immediately adopt him
loading . . .
264
12236
1947
Příští ročník reality show Survivor by měli hrát jen ti, kteří se předtím účastnili Výměny manželek: "Jak jakože kvůli výhře nezradíš týpka, se kterým jsi dva měsíce meditovala na pláži? Vezmeme lidí, co by za 2 miliony a auto prodali své děti do otroctví."
15 days ago
0
2
0
Řekl někdo Američanům, že to má být mistrovství světa ve fotbale a ne v rasismu?
16 days ago
0
7
0
Ahoj!
18 days ago
0
6
0
Říkal jsem si, že mám na účtu nějak moc peněz, a já jenom zapomněl zaplatit nájem.
22 days ago
0
13
0
Taky nikdy nevíte, který byl Nezval a který Biebl?
23 days ago
1
3
0
Podle mě bychom měli k lidem jezdícím po městě auty přistupovat tak, jako přistupujeme k rasistům. Věčné argumenty nefungují, oni už dávno mají své postoje plně racionalizované a vytvořili si vlastní realitu. Pomůže je vytlačovat ze slušné společnosti a ukazovat jim, že to co dělají, není normální
23 days ago
1
2
0
Teď mi došlo, že poslední dva případy, kdy mě málem srazilo auto se udály na stejné křižovatce a ta přitom nevypadá nijak nebezpečně. Jednou mě vůbec nenapadlo, že se řidička rozjede, a podruhé jsem se nerozhlídnul a rovnou vlezl na přechod. Jak málo stačí.
24 days ago
0
3
0
Studený kafe Mlíko Sladký kondenzovaný mlíko Sůl Led Promíchat
24 days ago
0
3
0
Včera jsem: - musel uklidňovat manželku, že opravdu nezpůsobila výbuch na Maltě - málem se nechal srazit autem na přechodu, kvůli čumění do telefonu - zachraňoval kamarádku před hromádkou ptačích hoven - studoval zločinecké kartely těžící guano v 19. století a US Guano Island Act Vše je příběh
24 days ago
0
5
0
reposted by
František🦄
paranoid android
25 days ago
Hej Brno, máš automechanika se kterým si spokojený a má i trochu času na auto navíc? Naše 'motokára' přestala dobíjet baterku, historie říká, že alternátor má nějaký problém a uplně se mi s tím nechce v těchto podmínách tahnout 100km k obvyklému autodoktorovi.
0
0
1
Mistrovství světa ve fotbale je skvělá příležitost se sjednotit, zapomenout na to, co nás rozděluje, nebo jestli je někdo Sparťan, nebo Slávista. Pojďme všichni společně fandit jednomu týmu - Bosně a Hercegovině.
27 days ago
1
0
0
Tento týden ve 100+1 zahraničích zajímavostí: Má žena ždímá článek z našeho výletu do Japonska - téma městečko Koya, chrámy, hřbitov a mrtvý mnich.
28 days ago
0
2
0
Nejnovější díl Euphorie ukazuje, že kapitalismus vás zabije rychleji než drogy.
29 days ago
0
2
0
Byl jsem dnes po letech běhat. Krásných 8 km ve skupince tempem rychlejší procházky. Musím si teď koupit hodinky? A ta strava, to není jídlo?
30 days ago
1
10
0
about 1 month ago
1
14
2
reposted by
František🦄
Anarchist Art Ⓐ
about 1 month ago
0
57
12
Otakar, když zjistil, že nový kmen se bude jmenovat Šelmy
#survivor
about 1 month ago
0
0
0
Předpověď počasí nás straší agresivní rudou barvou. Barvou zla, sovětského teroru a Sparty Praha. Přitom dříve jsme se na takové dny těšili. Třicet stupňů, sluníčko, léto, koupání, prázdniny, květen.
about 1 month ago
3
10
0
Má úžasná žena rozjíždí svůj projekt na tvorbu rodokmenů a dělá k tomu videa se zajímavostmi, na které narazila při bádání. Sledujte ji, nebo si rovnou nechte vypracovat rodokmen.
www.instagram.com/reel/DYwHHJ9...
loading . . .
Instagram
Create an account or log in to Instagram - Share what you're into with the people who get you.
https://www.instagram.com/reel/DYwHHJ9IF_z/?igsh=MTJteG90ajVhenJjeQ==
about 1 month ago
0
2
2
Dvakrát jsem si prkno ze shora házel a dvakrát na něj nedoskočil. Potřetí jsem si ho srabácky šoupnul ze zpoda do proudu a udělal hop.
loading . . .
about 1 month ago
0
5
0
Sobota večer a v Brně se začíná veřejně hajlovat. Fanoušci zbrojovky slaví první ligu.
about 1 month ago
1
4
0
Ve zprávách říkali, že nám v Brně protestuje nějaká Kateřina Konečná. Poslyšte... To je ta, co kvůli ním máme na Cejlu ty hnusný murály o Bronxu? Nebo ta, co píše nudný historický knížky, ve kterejch vezme pár skutečnejch příběhů a zmatlá je v divnej ajntopf?
about 1 month ago
2
6
0
Po dlouhé době jsem byl na koncertě na Sibiři. Kapela měla silná politická a společenská sdělení... v maďarštině.
about 1 month ago
0
9
0
Dort k snídani! Opakuji, dort k snídani! 🍰
about 1 month ago
0
5
0
Pizza quattro stazioni - pizza čtyř nádraží
about 1 month ago
0
19
1
Do příštího Alterna musíme se ženou nacvičit pózy do fotokoutku a sehnat šikovnějšího fotografa. Všichni mají krásné fotky a my máme nás.
about 1 month ago
1
7
0
Snad se to nedozví Američani.
about 1 month ago
2
25
1
Dnes ráno bylo centrum Brna poněkud chcíplé.
about 1 month ago
0
8
0
Kupujte novou 100+1. Má žena tam má super článek.
about 1 month ago
1
9
0
Den, kdy Johanku vyhodí že Survivoru, oslavím snad víc než smrt Margaret Thatcher.
about 1 month ago
0
0
0
Pádlování v korporátním ghettu Spielberk Office Center
about 1 month ago
0
7
0
Standa for president!
#survivor
about 1 month ago
0
0
0
Knihkupectví mi ke knize "Ošukej mě" doporučilo přidat i objednávku lega. Zajímavá kombinace.
about 1 month ago
2
2
0
Dnes jsem jel na kole po pravém břehu přehrady. Nevěřili byste, jak je to náročné na prostředníčky. Musel jsem jimi mávat snad každému třetímu řidiči.
about 2 months ago
0
5
0
Plánuju výlet do přírody. Cesta, kterou podle youtubera "Svišti na výletě" zvládne každý, je podle youtubera "Rodinné šlápoty" velmi náročná.
about 2 months ago
0
1
0
reposted by
František🦄
Pete
about 2 months ago
Hej, plzeňáci, dáváte si na hranolky tutarku?
3
14
2
O víkendu jsem vyhrál vodácký závod. Pamatujete si toho australského rychlobruslaře, který vyhrál olympiádu v Salt Lake City? Už vím jak se cítil.
about 2 months ago
0
7
0
Diváci Survivoru před pár týdny: "Hráč nazval protihráčku sviní, jsme pohoršeni!" Diváci Survivoru dnes: "Vyhoďte už tu svini!"
about 2 months ago
0
4
0
Byl jsem na metalovém koncertě. Holky tam byly oblečené jako temné princezny, kluci jako bezdomovci.
about 2 months ago
1
10
0
Load more
feeds!
log in