Narazila jsem na článek o menstruačním volnu a vlezla do diskuze. (Proč?!?)
A tam jsem, naprosto nepřekvapivě, zjistila, že to nejvíc trápí MUŽE, kteří menstruaci znají jako modrou tekutinu z reklam. A skupinu žen po přechodu, protože ony to přece taky MUSELY vydržet.
Já jsem tak blbá, blbá, blbá….
7 days ago