характерниця
@moonrainbow1.bsky.social
📤 17
📥 32
📝 78
24 • лесбійка • радфем погляди • русофобка
Рандомно згадала про цей малюнок, здається, я налажа з їхніми пропорціями, бо Христя (рожеве волосся) має зріст 177 см, а Саша десь 163-165 см 😑
21 days ago
0
2
0
Подруга: ця персонажка чимось на тебе схожа Персонажки, про яких вона це говорила:
22 days ago
0
1
0
Жесть, я розлучилася малювати 😑
24 days ago
1
1
0
27 days ago
0
22
4
Як і минулого року 9 місце, досить непогано, Лелека молодець 🥰
about 1 month ago
0
4
0
Мала перемогти Україна або хоча б Румунія
about 1 month ago
0
2
0
Ну, добре, що не ізраїль, але пісню писав проросійський мужик, таке ото
about 1 month ago
0
3
0
ізраїль точно купили голоси
about 1 month ago
1
3
0
Румунія унмнічка 🥰
about 1 month ago
0
2
0
Лелека слейнула, але журі – українофоби, які не мають смаку
about 1 month ago
0
2
0
Мене від нервів знудить, хах
about 1 month ago
0
2
0
Британія і 1 бал – база
about 1 month ago
0
3
0
about 1 month ago
0
3
1
Я так розумію, що журі вокал взагалі не оцінює
about 1 month ago
0
4
1
Так, знову ми на другій сторінці 🫠
about 1 month ago
0
2
0
Боже, я дуиала, що від Норвегії бали оголошувати Могилевська
about 1 month ago
0
2
0
Усі, хто не дають Україні 10-12 балів – російські агенти
about 1 month ago
1
10
1
А за що Болгарії стільки балів? Їхня пісня ніби мікс кількох хайпових пісень з Єб
about 1 month ago
0
7
0
У журі лошари сидять
about 1 month ago
0
3
0
Якого хріна нас у другий стовпчик перекинуло
about 1 month ago
0
6
0
Не розумію цього облизування Мальти, не знаю
about 1 month ago
0
6
0
Дайте нам ще дванадцяток, як лохи ото
about 1 month ago
0
2
0
Ого, перша оцінка і 12
about 1 month ago
0
3
0
Оце закриття ліній для голосування завжди змушує мене стресувати
about 1 month ago
0
5
1
Мої фаворити: Україна Румунія Хорватія Сербія
about 1 month ago
0
3
0
Від виступу Лелеки я плакала
about 1 month ago
0
3
0
Представниця Румунії
about 1 month ago
0
5
0
Лелека пройшла 😍😍🥰 Королева! Богиня!!!
about 1 month ago
0
1
0
2 з 3, але нащо той ізраїль 😒
add a skeleton here at some point
about 2 months ago
0
1
0
Так, сподіваюся, що Молдова, Чорногорія і Сербія пройдуть
about 2 months ago
0
1
1
reposted by
характерниця
local malkavian
about 2 months ago
тут петиція проти нового цивільного кодексу дропнулась
petition.president.gov.ua/petition/264...
loading . . .
https://petition.president.gov.ua/petition/264376
7
108
78
Як я дивитимусь євробачення, якщо я лягаю о 22 🥲
about 2 months ago
0
1
0
Нарешті у мене є Куромі і Май Мелоді з однієї колекції 🙂↕️
about 2 months ago
0
4
0
reposted by
характерниця
Мара🇺🇦🏳️🌈
2 months ago
в Одесі збираються 17 травня о 10 ранку у Львові 7 травня 19:00 в Києві 17 травня
add a skeleton here at some point
1
61
32
reposted by
характерниця
🇺🇦 Кін Позаземний: Пензель і Перо
2 months ago
Сьогодні оновлений Цивільний кодекс №15150 було винесено на голосування без належного обговорення і прийнято в першому читанні.
itd.rada.gov.ua/billinfo/Bil...
add a skeleton here at some point
1
5
5
Сікс севен хе-хе
2 months ago
0
1
0
Тільки під кінець дня помітила 🤭
3 months ago
0
1
0
Кілька днів не мала можливості робити гімнастику для спини, оце сьогодні зробила, так досі у вухах дзенить 🥲
3 months ago
0
1
0
Імпульсивно купила манґу по Бетмену в Сільпо
3 months ago
0
1
0
Цікаво, це я так галімо граю, чи це просто з командами не щастить, бо програю постійно
3 months ago
0
0
0
У моєму АТБ знову є фаґлери 😌
4 months ago
0
3
0
Ао3 знову ліг 🥲
4 months ago
0
1
0
Ао3 знов працює 🥹
4 months ago
0
1
0
Ао3 досі не працює 💀
4 months ago
0
2
0
Боже, ао3 не працює, як мені фанфіки про шерліамів читати
4 months ago
0
2
0
Gays literally don't know how to sit properly
4 months ago
0
1
0
Я вперше подивилася "Патріота Моріарті". Боже, десь у Шерлока мав бути хвіст, яким би він махав, щоразу як бачив Вільяма
4 months ago
0
1
0
Раз на сто років вирішила помалювати маркерами 🥲
5 months ago
0
3
0
Не дарма голосувала 🥰😍 Боже, я рада, що на Євробачення їде не Джері Хейл, а Лелека Бог почув мене
5 months ago
0
3
0
Ура!!!! Їде Лелека!!!
5 months ago
0
2
0
Load more
feeds!
log in