Radek, dziecko gorszego Boga ✝️🇵🇱🇪🇺
@radeckij.bsky.social
📤 1171
📥 888
📝 5352
Antyfaszysta, antykomunista, daltonista - nie odróżniam Brunatnych Koszul od Tęczowych Khmerów.
pinned post!
Patrzę na brunatniejące społeczeństwo. Na rosnącą nienawiść, nietolerancję, poganokatolicki obłęd i powszechną wśród poganokatolików pogardę dla nauczania Mesjasza. Jestem pełen najgorszych przeczuć i poczucia bezsilności wobec zła, które nadchodzi.
11 months ago
4
18
4
Ruskie translatory są do dupy, tyle wam powiem!
add a skeleton here at some point
about 3 hours ago
0
1
0
Matulu kochana, Karola chcieli otruć! Ktoś mu mąki do narkotyków dodał! Tusk na pewno!
about 3 hours ago
0
1
0
reposted by
Radek, dziecko gorszego Boga ✝️🇵🇱🇪🇺
Jacek Liberski 🇵🇱🇪🇺🇺🇲🏳️🌈
1 day ago
Nakręcona przez polską prawicę (rękami Moskwy) spirala zidiocenia narodu, poprowadzi Polskę ku wojnie domowej, co jest coraz mniej skrywanym celem. Stroną atakującą są: "pan prezydent"
#NawrockiKn
,
#KONFEDERACJA
,
#GrzegorzBraun
i
#pisorgpl
.
3
44
15
reposted by
Radek, dziecko gorszego Boga ✝️🇵🇱🇪🇺
Joanna Anita J.
1 day ago
Co to polityka i upał robi z ludźmi...👇
7
21
4
Zero zdziwienia.
add a skeleton here at some point
1 day ago
0
1
0
Ukraińscy nacjonaliści wymordowali 100 tysięcy Polaków w zaplanowanym akcie barbarzyństwa. To ohydne i godne potępienia. Polscy patrioci spalili własną stolicę i doprowadzili do śmierci 150 tysięcy Polaków w bezmyślnym akcie straceńczego powstania. To chwalebne i słuszne. Polska...
2 days ago
5
13
2
reposted by
Radek, dziecko gorszego Boga ✝️🇵🇱🇪🇺
Wojtek Chamsky 🇵🇱🇪🇺🥓🧅🥔🍗
2 days ago
👇🏻
5
16
3
reposted by
Radek, dziecko gorszego Boga ✝️🇵🇱🇪🇺
RaziOK™
5 days ago
- Halo? Karol? Odbierz… - Zdrastwujcie. Już odebrałem…
1
48
2
Jest coś symbolicznego w fakcie, że takie moralne nic jak Dziwisz zostało kardynałem kościoła katolickiego.
add a skeleton here at some point
5 days ago
0
5
0
reposted by
Radek, dziecko gorszego Boga ✝️🇵🇱🇪🇺
6 days ago
👀
1
61
11
Sławuś Mentzen rozumie proste transakcje - ruble za przyjazną propagandę, kryptorubelki na kupowanie motlochu... Skomplikowana transakcja pt. "Pomagamy Ukraińcom zabijać kacapów dzisiaj, żeby nasze dzieci nie musiały tego robić za 10 lat" jest poza horyzontem myślowym Sławka.
add a skeleton here at some point
7 days ago
0
1
0
reposted by
Radek, dziecko gorszego Boga ✝️🇵🇱🇪🇺
Marcin Marszall
7 days ago
Prawdziwe jak nigdy
1
73
18
Nie udało się zablokować SAFE,to chociaż relacje z Ukrainą rozpierdoli, moskiewski narkoman.
7 days ago
2
22
4
reposted by
Radek, dziecko gorszego Boga ✝️🇵🇱🇪🇺
Amelia 🇪🇺
8 days ago
10
106
46
"Zaiste ich retoryka była aż nazbyt parciana (Marek Tulliusz obracał się w grobie) łańcuchy tautologii parę pojęć jak cepy dialektyka oprawców żadnej dystynkcji w rozumowaniu składnia pozbawiona urody koniunktiwu..."
loading . . .
Karol Nawrocki Waving and Smiling
ALT: Karol Nawrocki Waving and Smiling
https://static.klipy.com/ii/4e7bea9f7a3371424e6c16ebc93252fe/29/00/qseJF21FkZlS9.gif?hh=498&ww=498&mp4=wJVgAQxKrZCQMIhx0M&webm=bzat8mA1p7DgJXN07xt
8 days ago
0
3
1
reposted by
Radek, dziecko gorszego Boga ✝️🇵🇱🇪🇺
Robert "Wiktor Porycki" Fidura
8 days ago
0
2
1
Chcecie odegrać się na Ukraińcach za "bohaterów UPA"? Trwa konkurs na nazwę dla nowego żaglowca szkoleniowego. Czemu nie nadać mu tradycyjnej nazwy "Lwów"?
9 days ago
2
4
0
Czy pan Obajtek zwrócił już te 1,6 miliarda PLN które zgubił kupując ropę?
9 days ago
1
8
1
reposted by
Radek, dziecko gorszego Boga ✝️🇵🇱🇪🇺
GrzeP
10 days ago
Czyli wyłączono ośmiorniczki sezon 2. Mediaworkerzy zaczynają akcję, bo w portfelu pusto po 3 latach niedostawania pieniędzy z różnych funduszy. A my to łykamy jak pelikany. Już zapomnieliśmy o aferach, tłustych kotach i złodziejstwach pisu. Ruskie służby to nawet nie muszą się strasznie napracować.
1
13
4
Przypominam że wiceprezes PiS nadal ukrywa się w USA by uniknąć odpowiedzialności za swoje złodziejstwo. Nie jakiś radny, tylko wiceprezes. Taka różnica.
10 days ago
1
26
7
Jest coś przerażająco smutnego w tym, że polscy naziści muszą jechać do Niemiec żeby dostać wpierdol od policji. Własnej policji nie mamy?
11 days ago
9
95
10
Taki rechot historii, że niemiecka policja wyłapuje polskich nazioli. 😂
add a skeleton here at some point
12 days ago
2
7
0
Drogie dzieci! Jeżeli kiedykolwiek będziecie się zastanawiać na lekcji historii, dlaczego polski król Stanisław August właził bez wazeliny w dupę carycy Katarzynie, spójrzcie na Karola Nawrockiego i jego służalczość wobec pedofila Donalda Trumpa. To ten sam mechanizm.
add a skeleton here at some point
15 days ago
1
8
1
Trzymając się niejasnych losów przodków, to co musiał dla swoich nowych panów zrobić weteran AK, żeby dostać od stalinowców prestiżową pracę zamiast celi śmierci?
16 days ago
0
7
1
Ruski prezydent ma ruskie obowiązki.
add a skeleton here at some point
17 days ago
0
11
1
Jestem zachwycony dzisiejszym koncertem w Opolu. No, może poza Dodą. Ale poza tym? SZTOS.
22 days ago
1
1
0
Lubię rozmowy o religii, wierze, kościele. Teologiczne argumenty, egzegezy... Ale są takie chwile, gdy najlepszym argumentem w dyspucie religijnej zdaje się husycki cep bojowy.
loading . . .
Žižku Na Vás! Smoljak
ALT: Žižku Na Vás! Smoljak
https://static.klipy.com/ii/e293a233a303a98e471f78d04e13a1b0/e2/19/1chljKVf.gif?hh=498&ww=498&mp4=v4hL5GezDKBU4A&webm=l9znOCGtuKpwgXh8lmw
23 days ago
0
1
0
Tak przy okazji katolickiego święta, to życzyłbym Polsce trochę bardziej ogarniętych ateistów. Przez ostatni rok byłem tyle razy atakowany za mój katolicyzm, że w końcu usunąłem ze ścianki wpis o Janie Husie i Fauście Socynie. Z kurtuazji, żeby się atakujący ateiści nie ośmieszali.
24 days ago
3
4
0
reposted by
Radek, dziecko gorszego Boga ✝️🇵🇱🇪🇺
Artur... Vel... Artchie
24 days ago
2
25
8
Rzecznik Praw Dziecka czy Rzecznik Praw Debilków - oto jest pytanie!
24 days ago
2
2
0
Boże ciało to najbardziej niezrozumiałe dla mnie święto państwowe. To nie jest święto chrześcijan, to święto katolików. Pokaz ich dominacji w Polsce XXI wieku.
25 days ago
3
14
0
Mam potworną słabość do pulpowej fantastyki. Aż wstyd się przyznać. Zamiast czytać Kartezjusza, towarzyszę Jamesowi McGillowi w jego walkach z Vulbitami na Świecie Ciemności. 🤦♂️
loading . . .
Cersei Lannister's Walk of Shame
ALT: Cersei Lannister's Walk of Shame
https://static.klipy.com/ii/35ccce3d852f7995dd2da910f2abd795/cb/a5/Kah7cv8f.gif?hh=498&ww=498&mp4=I2nZ4c7C&webm=D6JGS92DHXsHgITFmb47
26 days ago
1
2
0
Jeszcze chwila i powyłażą w całym kraju zboczeńcy w dziwacznych ciuchach i będą urządzać te swoje parady, blokując drogi i utrudniając życie normalnym ludziom. Boże ciało...
26 days ago
1
10
1
Wymyśliłem bardzo artystyczny sposób wypatrywania wschodu księżyca. Nikt nie chce mi za to płacić, więc wystąpię o zasiłek artystyczny. A co !
27 days ago
1
2
0
Nie chcesz dać paru dyszek na ludzi uporczywie produkujących "sztukę" na którą nie ma popytu? No to jesteś jak nazista. Szantażyk moralny na poziomie przedszkola - ot, taki poziom środowisk "artystycznych". Może zacznę produkować szczoteczki do zębów z młotkiem i kto nie kupi, ten naziol? Hę?
add a skeleton here at some point
28 days ago
1
2
0
Patrząc na kolejne próby sabotowania polskiej gospodarki i obronności nie mogę pozbyć się refleksji, że "obóz patriotyczny" Kaczyńskiego zgubił w swej nazwie przymiotnik "ruski".
28 days ago
0
3
0
Sięgasz sobie przy drugiej kawie po książkę, a tam:
28 days ago
1
3
0
Mam gorącą prośbę, żebyście nie wrzucali filmików z Karolkiem Zondacrypto Nawrockim - nawet takich tłumaczących, że jest niefajny. Niedobrze mi się robi, gdy widzę tą lumpiarską facjatę.
29 days ago
2
23
1
A gdyby tak cała Europa odpalała się na ostro za każdym razem, gdy Polacy wypowiedzą się pozytywnie np. o NSZ? Albo o polskich najemnikach służących Bonapartemu?
30 days ago
0
3
1
Program "Emerytura dla darmozjada" nie powinien obejmować tylko artystów, którzy nie płacili składek ZUS. Uczciwość nakazuje objąć nią wszystkich, którzy pracowali na czarno. Frajerzy płacący składki i podatki wytrzymają.
about 1 month ago
4
26
2
Biedna malarka pracując w korpo nie uzbierała na emeryturę, podobnie jak wybitna basistka na etacie handlowca? To ja jestem wybitnym żonglerem, ale kurwa całe życie musiałem pracować na etacie, życzę sobie dodatek do emerytury!
add a skeleton here at some point
about 1 month ago
3
3
0
reposted by
Radek, dziecko gorszego Boga ✝️🇵🇱🇪🇺
MarcusM***
about 1 month ago
1
15
2
6 lat temu ostatni raz złożyłem życzenia mojej Mamie. Pamiętajcie dzisiaj o swoich Mamach, kochani!
about 1 month ago
0
3
0
Dzień na 🦋 zacząłem od zablokowania paru tęczowych khmerów. Wasz hejt i wasza nienawiść wobec katolików brzydzi mnie dokładnie tak samo, jak hejt i nienawiść turbokatoli wobec was.
about 1 month ago
2
4
0
Czy ruskiego propagandzistę, pseudonim "Zakolak", można już nazywać złodziejem?
add a skeleton here at some point
about 1 month ago
0
3
0
Kabaret K2 zmasakrował. "To leci na żywo, nie wytną!" 🤣🤣🤣
about 1 month ago
0
4
0
Efekt motyla w praktyce: sąsiadka znalazła sobie nowego chłopa, więc ja mam podwórko zaśmiecone radiowym hałasem i nieustannym ujadaniem jego kundla.
about 1 month ago
0
3
0
Dla ułatwienia pracy służb, lokale należące do pisowców i ich kamratów powinno oznaczać sierpem i młotem. Taką mam koncepcję.
add a skeleton here at some point
about 1 month ago
2
10
2
A ja popieram pomysł, żeby straż pożarna nie reagowała na zgłoszenia dotyczące nieruchomości pisowców i całej reszty ruskiej swołoczy. Skoro sami tego chcą?
about 1 month ago
0
4
0
- Karolki, a powaga urzędu? - W dupie mam powagem urzendu. - A jak ludzie się dowiedzą? - W ryj chcesz?
add a skeleton here at some point
about 1 month ago
0
1
0
Load more
feeds!
log in