які ж кацапи нікчемні, я не можу. "держитєс, українци, ми доживьом до нормальной власті"
ДОЖИВУТЬ ВОНИ, ПЕРЕТЕРПЛЯТЬ, САМЕ ЯКОСЬ ПРОЙДЕ. замість того, щоб нарешті підсуєтиться і щось зробити, відбити свою державу, поміняти власноруч владу - вони якось доживуть ще, якось воно ну таво-ето поміняється
8 months ago