Po štirih letih še zadnji pogled skozi okno moje pisarne. Prizor, ki ostaja z mano, prav tako kot spomini na vsa srečanja, pogovore in projekte pred to kuliso. Hvala za povabilo v ekipo in hvala vsem, ki ste prihajali in z mano počeli vse te lepe stvari. Bilo mi je v čast.
19 days ago