Не поважна мілфа
@pmilfa.bsky.social
📤 388
📥 535
📝 4967
Дякую Ілону Маску за те що позбавив мене твіттер залежності.
2 дні перед відпусткою, моє обличчя:
loading . . .
Fred Armisen's Funny Face in Eurotrip Movie
ALT: Fred Armisen's Funny Face in Eurotrip Movie
https://static.klipy.com/ii/c3a19a0b747a76e98651f2b9a3cca5ff/ba/b8/LfPTaiOt.gif?hh=360&ww=480&mp4=lv9WkDUWolnsJt5ZP&webm=aALwkRTGgvPDBBR
about 1 hour ago
0
11
0
Пропоную всією країною скинутися грошима щоб головна відьма країни відстрапонила і насрала на Гетьманцева
about 4 hours ago
5
17
2
Як же їм хочеться підсадити всіх на ШІ прутня
add a skeleton here at some point
about 21 hours ago
0
14
0
Бляяяя, я й забула що сьогодні ця ніч коли росіяни косплеять своїх кумирів нацистів
2 days ago
1
13
0
Кохана, у нас знову кудись подівся антифриз
2 days ago
0
15
0
Відсутність ротацій ще нікому користі не принесла
add a skeleton here at some point
3 days ago
0
13
0
Треба знову пити вітамін д і залізо бо таке самопочуття наче зараз впаду і помру
3 days ago
1
10
0
Купила кішці отаку лежанку на присосці, але вона не зацінила. В когось є такі штуки, коти реально на них сплять чи я стала жертвою маркетингу?
4 days ago
1
11
1
Хочеться прокинутись і відчути що виспалась
4 days ago
1
20
2
Блін треба зіграти
add a skeleton here at some point
4 days ago
0
7
0
Я не розумію що відбувається
4 days ago
1
14
1
Я кожного дня
add a skeleton here at some point
4 days ago
0
7
0
Як цей мозок працює, я до сих пір пам'ятаю що таке Чук і Гек і Тимур і бляха його команда, а пару сторінок документації яку треба прочитати затримуються там на 5 хвилин.
5 days ago
1
14
0
Це охуєнно що аж не віриться що це не ШІ.
add a skeleton here at some point
5 days ago
2
18
0
Треба було йти в девопси
5 days ago
4
21
0
Ех треба працювати, посміялась і досить
5 days ago
0
16
0
Єєє, божа роса для москвічей пішла
add a skeleton here at some point
5 days ago
1
30
1
Єдиний плюс президента актора - можна підібрати контент під буквально будь-яку подію
add a skeleton here at some point
5 days ago
1
33
1
reposted by
Не поважна мілфа
Lady Sloth
5 days ago
пробач, начальник, не можу працювать, передивляюся відео з палаючою московою😌
0
44
3
Сьогодні відчуваю себе одночасно санітаром і пацієнтом в дурдомі
6 days ago
1
21
0
Новий тип замовника: замовник-вайбкодер. Паралельно робить функціонал з вами, а потім наполягає що треба використовувати його а не те за що гроші заплачено
6 days ago
3
23
0
Карти таро напизділи, як неочікувано 🥲
add a skeleton here at some point
7 days ago
1
20
0
Пам'ятаю 2022 коли ми стояли в черзі за бензином і мені так хотілось щоб москвичі теж по 3 години стояли. Сьогодні Сили оборони України здійснили давню мрію
add a skeleton here at some point
7 days ago
3
27
0
reposted by
Не поважна мілфа
yak sobaka
9 days ago
Це жостке знайомство з головною героїнею..
add a skeleton here at some point
1
22
2
Треба завершувати з імпульсивними покупками, а я ж навіть і не дуже починала 😭
8 days ago
0
21
0
Карти таро підказують що завтра трампа таки чекає зустріч з деким. Якщо збудеться з мене косарь на ПЖ
10 days ago
1
13
1
Я не думала що неймінг української зброї мене здатен вже здивувати, але я помилялась
10 days ago
1
21
1
reposted by
Не поважна мілфа
дід мілаш
about 1 year ago
чуєш ти, картинка, іді нахуй
4
65
7
Хочеться пива з бутербродом з лікарською ковбасою, який жах
11 days ago
3
15
0
І це Зеленський позорив Білий Дім відсутністю костюма
add a skeleton here at some point
11 days ago
2
25
6
Цікаво коли припиняться панічні атаки від звуків мотоциклів. Заїбало гадати це шахед чи пердло на мотоциклі
12 days ago
1
20
0
Купила кісткові навушники, і це прямо те що мені було треба. Але звичайно не підійдуть тим хто хоче повністю ізолюватись від зовнішніх звуків
12 days ago
1
7
0
reposted by
Не поважна мілфа
skáld
2 months ago
if i buy this will i be as happy as the guy staring at a garbage bag half filled with his shit
207
3640
833
На мені якесь прокляття брудних футболок. Тільки одягну нову - то на неї кава проллється, то голуб на вулиці всреться, то ще в чомусь її забрудню. Треба купити 20 однакових чорних і носити бо це просто неможливо
13 days ago
1
25
1
reposted by
Не поважна мілфа
Lady Sloth
13 days ago
як же ж їбано господі єсусі
0
7
1
Це буквально правда
add a skeleton here at some point
14 days ago
0
13
0
Заєбісь, перелому немає але зв'язки схоже розтягнула.
14 days ago
3
9
0
Хочеться подати на когось в суд за те що ледь не зламала ногу в ямі на тротуарі.
14 days ago
2
13
0
Ох дарма я тільки що випила каву
15 days ago
2
11
0
reposted by
Не поважна мілфа
The Museum of English Rural Life
15 days ago
This is the ideal male body. You may not like it, but this is what peak performance looks like
81
3821
951
Сука спамери охуїли, маскуються під ізраїльські авіалінії. Ідіть будь ласка нахуй
15 days ago
0
11
0
Весь день не можу зрозуміти який день тижня: понеділок, середа, п'ятниця?
15 days ago
3
16
0
Сьогодні натрапила на сайт з ідеальним доменом:
poo.com.ua
loading . . .
Головна
1500+ джибітсів для кроксів
https://poo.com.ua/
15 days ago
0
8
0
Чому в уклоні немає можливості банити водіїв?
16 days ago
2
16
0
add a skeleton here at some point
17 days ago
1
13
0
Я дуже близька до покупки акумуляторного пилососу але мені треба порада від людей у яких він є. Якщо пилосос з можливістю вологого прибирання - ви користуєтеся цією функцією? Чи на це лінь тратити час і просто пилососите?
17 days ago
7
12
2
Керівник релігійної громади на мерседесі повбивав людей. Це навіть не викликає подиву в наші часи
add a skeleton here at some point
17 days ago
0
14
2
Здається я майже навчилась відпускати ситуацію коли злюсь. Отак відчуваю дуже сильний гнів що хочеться відлупцювати винуватця а потім така думка: "та для чого мені це все" і пустота, нуль емоцій. Аби взагалі не починати злитись було б ідеально
18 days ago
2
20
0
Щось тільки що бахнуло 2 рази але тривоги немає 🤔
18 days ago
1
8
0
Більше ніж купувати корча я ненавиджу ремонтувати корча. Довбані танталові муки
18 days ago
0
18
0
Load more
feeds!
log in