nagyon nem akarom a mai napot, de muszáj bemennem az irodába és úgy tenni, mint aki dolgozik, van teendő azért, persze nem olyan sok, de kis apróságok mindig akadnak, aztán persze kórház, hogy mi van nagyapámmal, ilyenek, kb. az esti kondit várom a legjobban
about 2 months ago