Zsazsarózsa🌷
@zsazsis.bsky.social
📤 175
📥 116
📝 531
nem hülye vagyok, csak jólnevelt
az egyik phd szaktársamból helyettes államtitkár lett, most pörög a groupchat hogy mennyire irritáló volt a csávó :,D
about 8 hours ago
0
0
0
innen nem megy valaki a holnapi lenkke_ koncira a gólyába? újfent nem lett társaságom rá :,)
1 day ago
0
0
1
ma előadok doktorandusz konferencián, van valami fogalom vajon a nihil pánikra? Nem érzem magam elég felkészültnek, stresszelek is rajta de már semmi kedvem foglalkozni az előadással :D
8 days ago
1
1
0
évfolyamtársaim elkezdték a műhelyvitáikat a doktorin, én csúszok vele ugye egy évet de sztem ez az egy év konstans stresszel meg kiégéssel fog elmenni mert én meg sehol se tartok az enyémmel
8 days ago
1
0
0
kedvenc long distance barátnőmmel ma főző randit tartottunk, és facetimeon csináltunk muszakát, nagyon wholesome volt, végigpletykáltuk mint amikor még lakótársak voltunk
17 days ago
0
2
0
emlarad a mai elefánt konci, mert az előzenekar énekese rosszul lett és újra kellett éleszteni 😳😳
21 days ago
0
0
0
doki az egyik kliensem csípéses panaszaira azt a javaslatot írta hogy “ízeltlábúak kerülése”
29 days ago
2
14
0
idén leszek 31, sok szar év után kezdek rendbejönni és naaaagyon vágyom a városba meg koncertekre meg zsizsgésre de a barátaim meg már lenyugodtak és senki nem akar semmire jönni velem max ilyen lighty koraesti fröccsözésre és bennem meg túlteng az energia :,)
about 1 month ago
3
8
0
a hétvége elején elővettem a nyári cuccaimat, de ma már a lenvászon maxiruhámban is durván melegem volt
about 1 month ago
0
0
0
azt gyanítom hogy 30 éves koromig bírtam allergia nélkül, az elmúlt héten konstans fuldoklom, folyton viszket az arc-orrüregem, tiszta takony vagyok és köhögök mint a rohadtélet, de a szemen legalább nem viszket
about 1 month ago
0
1
0
állok a sorban macinaciban az aldiban, és mögöttem kettővel zentai márk füttyögi a hall of the mountain kinget
about 1 month ago
1
11
0
ma egy kicsit magam alatt vagyok, úgyhogy bánat vásároltam magamnak egy szép táskát amivel tavaly november óta szemezek
about 1 month ago
0
5
0
azért egészen elképesző érzés a Vakok Állami Intézetéből hallgatni Kátai-Németh Vilmos bizottsági meghallgatását
about 2 months ago
0
8
0
kedvenc dolgaim a fürdőben: belehallgatni mások beszélgetéseibe, teljesen szabadjára engedni a daydreaminget
about 2 months ago
3
8
0
tilosban de forgalmat nem zavaró helyen állok az apró autómmal, erre a seggembe áll mások által is kikerülhetetlen módon egy x3 bmw, hogy kiállni se tudjak innen
about 2 months ago
0
3
0
mai anyáknapi ebédnél vigyorogtam a nekem dalt húzó cigány prímásra, és a többiek a dal végén mondták hogy ‘isten áldja kisasszony’, micsoda élmények érnek így az úr 2026. esztendejében
about 2 months ago
0
6
0
eljöttem az a38ra 2000es evek buliba, de szar lett a vérképem úgyhogy kénytelen leszek józanul nyomni, érdekes lesz
about 2 months ago
1
1
0
zseniális amúgy hogy egyetlen rokonomnál se érzem magam annyira családban mint anyám pasijánál
about 2 months ago
0
3
0
meghívtak Törökországba egy konferenciára előadni a magyar szociális ellátórendszerről (all paid) de elmarad az egész mert egy iskolai lövöldözés miatt a tankerület betiltotta a rendezvényeket 😳😳😳
about 2 months ago
0
0
0
a magyar film hete keretében megnéztem tegnap a Megáll az időt és imádtam, nem is értem hogy ez hogy maradhatott ki nekem eddig, amikor az ennek ihletésére készült Moszkva teret évente újranézem..
about 2 months ago
1
4
0
az új hiperfixációm Edward Warchocki, valahol para de amúgy elképesztően jól szórakozom rajta hogy csak így szabadon engedték lengyelországban és side quest után side questeket csinál
www.bbc.co.uk/newsround/ar...
loading . . .
Edward Warchocki: Poland's celebrity robot chases wild boar
Edward Warchocki is an internet sensation after being filmed chasing some wild boar out of Warsaw.
https://www.bbc.co.uk/newsround/articles/c86ed499gp3o
2 months ago
0
0
0
rég ütött meg annyira front mint ma, még egy sofőr feladatomat is le kellett mondjam mert kettőt látok..
2 months ago
1
1
0
sose szerettem de az új számai meg az idei coachella fellépése egészen justin bieber rajongóvá tett (nem mellesleg jólesik kicsit kicsekkolni az aktuálpolitikából)
2 months ago
0
2
0
amikor lakner kimondta hogy a ‘remény kufárai’ teljesen elvesztettem a plotot
3 months ago
0
0
0
klára lemondására bontottunk egy pezsgőt
3 months ago
0
8
0
ti is készültök már a mai maratoni rendszerváltó kultúrára?
3 months ago
0
3
0
reposted by
Zsazsarózsa🌷
derek guy
3 months ago
the time has come to send elon to the strait of hormuz
229
6366
679
kaptam egy lehetőséget hogy publikáljak egy tanulmányt a Routledge kiadónál (phdn nagy szó), mire apám reakciója az volt hogy de Orbán Balázsnak mennyire nehéz lehetett az eltén a nagyvédése az ellenszélben 🙃🙃
3 months ago
1
14
0
jó ez a húsvét, 3 barátnőm is az én receptemből sütötte a kalácsot, lelkesen küldték is az eredményeket
3 months ago
2
14
0
anya vett egy új suzukit a 22 éves kalos után, rémesen szórakoztató ahogy szenved a modern technológiával
3 months ago
0
10
0
még életemben nem voltam konfliktuskeltő a munkahelyemen, de ma öntudatlan felborítottam egy nagy bilit és most szikráznak az indulatok, forr a véremben az adrenalin :,D
3 months ago
0
5
0
kezd már nagyon szűkös lenni a jelenlegi pozim, de annyira szeretek az egyik közvetlen kollégámmal együtt dolgozni hogy nem akaródzik a váltás
3 months ago
0
2
0
anyam: az érkezéshez vagy indulashoz kell menjek? én: szerinted? anyám:de lehet akkor az érkezéshez menni? én: miért ne lehetne? de anya, okos felnőtt vagy, kitalálod anyám: te okosabb vagy 😒 majd annak rendje és módja szerint behajtott a parkolóba és csodálkozott hogy nem talál
3 months ago
0
5
0
a legnagyobb európai-középosztálybeli-fehér-nő princípium hogy eddig mindig mindenhova beengedtek wcre az életem folyamán
3 months ago
1
3
0
voltunk az atomiumban, sokkal menőbb volt mint gondoltam hogy lesz
3 months ago
1
11
0
kijöttem a brit bestiemhez brüsszelbe, jegeskávét iszogatva nézzük az ágyból az új louis theroux doksit, life is good
3 months ago
1
9
0
a tavalyi ujjperctörés miatt járok a most a csellóranáromhoz visszaszokni, de biztos élvezi Ő is mert ma direkt behozta a saját hangszerét hogy _rendesen_ duózhassunk
4 months ago
0
5
0
vettem ma egy ilyen csirkét és nem tudok betelni vele
4 months ago
1
4
0
mindig megmosolygom amikor a pszichológus barátnőm csodálkozik rajta hogy hogyan lett belőlem funkcionális felnőtt
4 months ago
1
3
0
samsung galaxy s25 vagy iphone 16? Az s25 ujjlenyomata szimpi meg az ára jobb, az iphone mellett meg a melgévő szeretett apple watchom az érv..
4 months ago
2
0
0
épp a budapesti közgyűlés operatőrével iszok, dolgok amik meglepnek péntek este
4 months ago
0
1
0
megvan az új kedvenc house of the rising sun feldolgozásom, élvezzétek ti is
www.youtube.com/watch?v=1K0Q...
loading . . .
House Of The Rising Sun (Live At New Orleans Jazz Fest) featuring Celisse and Trombone Shorty
YouTube video by Mumford & Sons
https://www.youtube.com/watch?v=1K0QN8xy1kM&list=RD1K0QN8xy1kM&start_radio=1
4 months ago
0
1
0
süt a nap, pulcsiban megyek délután csellóra, egyre intenzívebb vágyat érzek rá hogy a 30Y csészényi terét hallgassam, nálam officially tavasz van
4 months ago
0
3
0
apám szerintem egy kis hullámos papgáj, ha tennék elé egy tükröt órákon át tudna politizálni a saját tükörképének
4 months ago
1
11
0
bolgár síkalandjaim folytatódnak, édsapám úgy gondolta 10 év kihagyás után jó lesz nekem egy piros pályán lécre állni a szűzhóban, mondván “elég széles ez, menni fog” 😅😂
4 months ago
0
9
0
ma egy fél nap munka után levezettem Novi Sadtól a Rilai hegységig, tejköd havaseső és erős forgalomban a végén a bolgár autópályának álcázott kanyargó gyorsforgalmin, szerintem öregedtem két évet
4 months ago
1
8
0
megyek síelni az apukámmal mert lassan 70, kitudja meddig bírja az ilyet de már a ruhákba belerokkanok anyagilag :,D
4 months ago
0
6
0
anyám a kertben hagyta a kocsimat, a kapunyitó hiányzik belőle szóval kijutni nem tudok, cserébe hagyott benne megcsócsált gyógyszert visszatűzőgépezett csomagolással, használt maszkot meg kismillió kólás dobozt 🥲
4 months ago
1
0
0
kolléganőm ooolyan cuki dolgokat okoskodik ki adaptív tecknikákkal árusításokra a fogisaimnak hogy az nemigaz :D❤️
4 months ago
1
2
0
nem tudom hányadán állok annak a ténynek, hogy abba a korba értem ahol egyidősek velem az orvosaim
5 months ago
1
1
0
Load more
feeds!
log in