Cisza po burzy😉tak sobie żyję w tej mojej kaszubskiej bańce, nie mówię, że się opieprzam bo roboty mam dużo, ale czas na wodę i kąpiel się znalazł. Woda zajebista. Dziś była mega burza ☔️, wzywali OSP przez 📣 bo zalane drogi i domy, nas oszczędziło z wyjątkiem chwilowego braku prądu.
3 days ago