Milan Hošek
@milanhosek.bsky.social
📤 455
📥 4501
📝 296
Investor: slovenské akcie, pôda, lesy, zahraničné akcie, opcie, investičné certifikáty
13.dochodok treba zrusit, platime ho z dlhu ktory musia splatit nase deti. 900.000.000 Euro kazdy rok za 4% urok. Je to likvidacia dalsich generacii. Cim skore sa zrusi tym menej skod pre nas vsetkych.
8 days ago
0
6
0
V ruSSackej horde nie su ziadne rady na benzin!!! . Je to zbytocne, ziadny na benzinkach nie je
8 days ago
0
3
0
Studnica morality! Nas VIAGROVEC z Hlodaviec
e.dennikn.sk/minuta/53949...
loading . . .
Syn predsedu poslaneckého klubu Smeru Jána Richtera Juraj Richter je členom predstavenstva Transpetrolu
…, upozornili Aktuality. Robert Fico pritom len pred niekoľkými dňami povedal: „Keby môj syn bol niekde riaditeľom JAVYS-u alebo bol by šéfom SEPS-u alebo bol by šéfom Transpetrolu, tak môžete povedať...
https://e.dennikn.sk/minuta/5394922/
13 days ago
0
3
0
13 days ago
0
4
0
HASCAK: "Zvierata ma nikdy nebavili, chlupate, spotene, no fuj ale potom prisla Gorila! ... Mam rad vyprate vyholene bubenikove !"
www.forbes.sk/forbes-06-26...
loading . . .
Forbes 06/26 – Haščák exkluzívne prehovoril o biznise Penty aj kauze Gorila
Ako byť úspešný. Web magazínu Forbes pre ľudí, ktorí chcú niečo dokázať.
https://www.forbes.sk/forbes-06-26-hascak-exkluzivne-prehovoril-o-biznise-penty-aj-kauze-gorila/
15 days ago
2
5
0
Jozo minule po piatom pive a stvrtej borovicke hovoril, ze Ulambatar neuznava slovenske cirkevne sobase ... A my tu riesime svadbu gayov?
17 days ago
0
2
0
Moja vecna debata o genitive mnozneho cisla od bobora sa zvrhla na sexualne narazky! Vsak uvazujme! Koza Genitiv mnozneho cisla Kõz Bobor Genitiv mnozneho cisla? Bôbrov? No a fčil mi poradte! A nikde nic ...
18 days ago
1
0
0
Aj u nas v Nitre chodi uz dlhe roky starsi pan v sukni. Nikto ho neriesi, niet dovod, ludia nie su zli, ved naco
18 days ago
0
7
0
Este ked som robil pre jednu neziskovku chceli sme darovat starsie pocitace nejakemu detskemu domovu. Namiesto ovacii, hlbokeho vdaku ... Neslusne hlucne zdrban... ze ich uraza dostavat srot ... Peniaze treba darovat, stare veci nie.
19 days ago
2
4
0
Mam otazku, je genitiv mnozneho cisla tej velkej mysi menom bobor bôbôrov alebo bôbrov ?
19 days ago
4
3
0
Nejaka marica kyda na Pfizer a pritom ... MARICA PRIVOSIKOVA: "Muz mi povedal pravdu o Pfizeovi, konecne vysla na povrch... bola to viagra.... DPC!"
20 days ago
0
2
0
V ruSSackej horde. Igorko: "Dedo, ty si bol v Buchenwalde, v koncentraku, ake to bolo?" Dedo: "Jaj Buchenwald, to boli casi ..."
about 1 month ago
0
2
0
Jozo dostal za kazde pivo za odmenu stamprlu. A teraz vypisuje po retro skupinach, len mu nejdu ypsilony a matika uz vobec....
about 1 month ago
0
2
0
Dnes Nitra na roztrhanie. Nitriansky jarmok, Svatourbanske slavnosti na Zobore a k tomu vykopavky z Elanu na anfiku ... Dal som jarmok s ... revivalom vykopaviek z Teamu ... Namestie som opustal s "Preč, preč nudzovým východom .." ;)
about 1 month ago
0
3
0
Keby tu niekto isiel stavat mesitu, akoze zial nikto nejde, na pozemku napr. stastlivej Sakovej tak este budu kricat ANO a robit mexicke vlny ...
about 1 month ago
0
5
0
Zial mam nakupene akcie Lukoilu, za ruble, na moskvaburze este pred ruSSackym vrazdenim ... Mam z toho holy kkkt A vobec ma to neserie
about 1 month ago
1
3
0
Vspomiensky na pioniersky tabor: Sikana, zle jedlo, obmedzovanie slobody, buzeracie, obcas osobne prehliadky, nervozni dozorcovia a dozorkyne, blbe wc, na rit sprchy .... ALE!!!! obcas obláčiky ! Kua!
about 1 month ago
1
2
0
Uvaha nad FB. Slávka Henčeková Treba sa prisposobit, FB je zumpa plna trolich fariem, nenavistnych ludi, klamstiev a tie vytlacaju pravdu a slusnost. Da sa bud uplne odist zo socialnych sieti alebo sa prisposobit. Ak chcete zostat treba mazat blokovat hejt a zaroven zaplnat priestor svojim nazorom.
about 1 month ago
1
0
0
Ludom chodia od socialky predpovede dochodkov. Ja som ocakaval skorej vlnu sebevrazd a ono sa nakoniec otvarali sampaňske! Kua! Preco ludom klamu?
about 1 month ago
1
7
0
DANKO: "Som sa pytat tatina ci sa ma Simecka vzdat predsednictva. Poslal na po i..ci!!"
about 2 months ago
0
10
1
Jednu jedinu vyhodu v tomto suchu vidim pozitivne Konecne vykopem jamu tak 5 krat 5 krat 1 v bazine, kde uz roky zaby kladu vajicka a vzdy uschnu. Teraz uschlo vsetko. Meter hlbky im snad pomoze na buducu jar. Chata, 5km od civlizacie, Kremnicke vrchy s vyskytom rysa, macka, macky (mozno) Brum!
about 2 months ago
0
8
0
Zaby zeru hmyz, teda banan je bez hmyzu
about 2 months ago
0
3
0
Veterne eleltrarne mozu za vysusenie Slovenaka. Hovoril jeden kamos. Na otazku gde su tie veterniky mi povedal, ze tomu nerozuniem. Kua tak jak to je?
about 2 months ago
1
4
0
Troy McClure: "Zhubnete kouřním!"
about 2 months ago
0
1
0
Preco mame sucho, ked nemame veterne elektrarne? Pytam sa pre kamosa, prave nieco trepe, ze nemame ani HARPČí vysielace Kua soros, aby sa v tom vyznal!
about 2 months ago
1
3
1
Zelensky: "Dobry dron pan fico, ako sa mate? K moskalom idete?"
about 2 months ago
0
6
0
ÁÁÁBSTINENT FICO: "NIEKTO VIDI BIELE MYŠKY, JA VIDIM ROZBOMBARDOVANY ROPOVOD CI ... Kua! LUBO PRESTAN UZ OTRAVOVAT TOHO BARANA! CO MAM POVEDAT O TEJ RURE?"
3 months ago
0
3
0
Ukrajna soha nem lesz magyar gyarmat! Baszd meg, Zelenszkij!
3 months ago
1
0
0
Vyjadrenie k produktovodu. MRKVIČKA JÓŽI: "Kua orbanko nam chxe cez ten novy ropovod ukradnut ropu! Bodaj by ho ŠÓROŠ zozral! Kua!"
3 months ago
0
1
0
BARANOMSYSYDLIC FICKOVI: "Séfko musime ziskat toho tárajbu, ked pojde k Dankovi SNS vyhra volby!"
3 months ago
0
2
1
Pilinka dnes usiel na vybore pred otazkami PS poslancov! Fickovi aj kalimu dal amnestiu cez 363 a teraz uteka
4 months ago
0
6
0
Jak decka sme im kopali mrcham chlupatym jamy! A dedo z Pepikem od vedla ich dorazili! Teda do jamy kkt spadol bo bola max.pre čureble ale flasku aj tak dorazili! ..sme fsecko odmakali ...
4 months ago
3
8
0
Kopa nenavisti ficko sa nam z Ukrajiny zbkaznil, je z neho ukrodebil
4 months ago
0
1
0
OTÍK z Neveklova: "Íštenem, každý komanč musi seretlek komanča pavka, lofas! A k Turkovi nejdu! Kua!"
4 months ago
0
2
0
Odkedy ma v Prahe v 1988 osral holub nemam ich rad ... ALE ... zmenilo sa to ! Su to fajn zvieratka. Len kua nekydajte na ludi! A na mna uz vobec!
4 months ago
0
0
0
Preco pisem v suvislosti s ruSSackou hordou vsetko s dvomi SS? 1. Su to fasisti 2. Sami to maju v nazve: Rusko (rus. Россия – Rossija), dlhý tvar Ruská federácia (RF; rus. Российская федерация – Rossijskaja federacija)
4 months ago
4
15
1
Na Slovensko vedu este dva ropovody. 1. Z Ceska ropovod Druzba - Cesi uz ponukli pomoc 2. Z Chorvatska cez nebezpecny orbanistan - ropovod Adria. Funguje a ropa prudi
4 months ago
1
9
0
opilec FICKO: "Kua ja tomu Zelenskemu musim poslat peniaze na opravu ropovodu? Hovno! Erik vypusti toho krakena... teda pupkaca chmelara, on nejaku icoviny o mieri napise!"
4 months ago
0
9
0
Vcerajsi "utok" maca. Klasika, pytliaci sa vybrali na lov medveda a ten ich v sebaobrane napadol. V nedelu o 17, so psom, so zbranami, k brlohu. Keby sa ten medved nebranil tak maju doma gulas a kozusinu k tomu. Plus zabili aj tri medvedata v brlohu, bez mamy preziju velmi tazko Treba trestne stihat
4 months ago
0
7
0
Uz zerieme vcely med! Tak zvladnema ja cervov v predrazenej muke pre hypikov! Kua!
4 months ago
0
0
0
Green deal = nezavislost od dovozu amickej, ruSSackej ci saudske ropy. SKVELA MYSLIENKA NUTNOST
4 months ago
0
3
0
ORBAN: "Seriem na Chorvatov! Aj tak nas vzdy ošulili. Poslem radsej prachy na opravu ropovodu Panovi Prezidentovi Zelenskemu! Ten drzi slovo! KUA!"
4 months ago
1
4
0
Mazurekovi minule nasypali prasok zo susenych cvrčkov do polievky! Doteraz je z toho kkt
4 months ago
0
5
0
K Holandsku: Kopa nenavisti menom ficko je 34.pohlavie a kedze nema pristup k mariske tak chlasce prvu ligu.
4 months ago
0
3
0
FICKO "Kua ty cuciak z Budkoviec, to nevies nejako zariadit,aby sme neboli v tej korupicii posledny? Prachy mas aj kontakty, vybavuj!"
5 months ago
0
2
0
Dnes sa mi snival hrozostrasny sen. Do Skalice ma prisiel navstivit samotny Trump. Zhodli sme sa, ze naskaredsia ulica na svete je Vinohradnicka a odisel skorej ako sme si stihli urobit fotku
loading . . .
sme.si is for sale!
The premium domain sme.si is for sale on fruits.co. Secure the domain now and start your online success story. Safe payment and quick transfer are guaranteed.
https://sme.si
5 months ago
0
0
0
Europa by mala naplanovat, co urobi s ruSSackou hordou, ked sa rozpadne. Optimalne nejaky protektorat, okupacia by bola draha.
5 months ago
0
3
0
SNP? Skorej by som to videl ako legitimny odpor armady Slovenskej republiky proti okupaci Wermachtom. Uplne normalna vec, tak ako sa Ukrajina brani ruSSackej horde. Tie demokracie, obnova CSR a ine veci su az sekundarne zalezistosti. Kazdy rozumny stat sa brani okupacii
5 months ago
0
0
0
kukuricny KKKTLAR: "Mal som riesit MOMky? PRD,! Ja mam mikroskop a robim si co JA chcem!"
5 months ago
0
3
0
Jó za komunistov! Ludia boli na seba straaaasne mili, radi pocuvali druhych. Nie ako dnes, kazdy len kváka svoje, hovoril mi estebak Jozo
5 months ago
1
16
0
Load more
feeds!
log in