Akik nem híznak meg,mit csinálnak?Bármerre is nézek, minden étkezéstől el kell vonnom szinte mindent, amitől valójában finom lesz.Olívaolaj,sajt,rendes,zsírral átszőtt húsok,VAJ,pestok,hummusz,mascarpone,csak ami így nagyon hiányzik. Nem,fújt olaj,light sajt,1nm vastag pesto NEM. Ez már ígymarad?
about 1 month ago