Proběhla tady diskuse o filmech, které jste viděli víc, než 6x.
Prázdniny.
To je film, na který se dokážu dívat, celou dobu se soustředit a pustím si ho několikrát za rok - ano, většinou v zimě. Miluju ten film, humor, hudbu, příběh, kameru, prostě všechno.
6 months ago