Pred časom sme s otcom chceli navštíviť Zlatý stôl, najvyšší kopec Volovskych vrchov, dnes sme to dali. Dostanete z dediny Stará voda, alebo z Uhornianskeho sedla, čo je na ceste SNP. Je to prdel sveta, hodila by sa tam vyhliadková veža a pred 100 rokmi tam aj 15m bola☝️Inac výhľady by boli parádne 😉
14 days ago