@franyek.bsky.social
📤 135
📥 98
📝 1075
reposted by
Tired Agi
1 day ago
Pécsi iskola keres 5.-12. évfolyamra matematika, fizika és informatika tanárt. Ha tudsz valakit, vagy téged érdekel, keress meg és összekötlek az illetékessel.
0
3
15
Az a jó, h csak most jön ki a GTA, h mire oda jutok, h játszak vele, addigra talán lejjebb megy az ára 😅
1 day ago
0
1
0
Negyed4kor sikerült eljutnom oda, h ebedeljek. Jó ez a nap.
7 days ago
0
0
0
Meg volt az első lázas éjszaka 😵💫 szerencsére reggelre jobban lett. Már meg volt a mai első macska üldözés 🤣
8 days ago
0
0
0
Azon gondolkodtam, h nem igazan vagyok jó abban, erre ma harcolnom kellett a Mekiben, h kapjak egy SZÍVÓSZÁLAT 🤯 Lehet azért mégse vagyok annyira elveszett
9 days ago
1
0
0
Ti, akik rendszeresen sportoltok, örömötek lelitek benne?
10 days ago
16
7
1
Annyira jó látni az ilyen panel aljában lévő, kis kerteket 😍
11 days ago
0
5
0
Valaki nézi az új Heti Hetest? Milyen?
17 days ago
2
0
0
Kiírtottam a rövid videókat a telefonomról
20 days ago
1
3
0
10 perc nyugalom
24 days ago
2
12
0
Akkora sokkot kaptam a reggeli hangyás esettől, h a gyerkőccel elmenekülünk a Balatonra.
add a skeleton here at some point
about 1 month ago
1
2
0
Mar felporszívóztam 100.000 hangyát, ezzel felkeltetem a családot és összetörtem egy poharat és még nincs reggel 7
about 1 month ago
0
5
1
reposted by
kapucnis_kardigán
about 1 month ago
Mosdót tessenek! Egy Deák Ferencért elvihető. Csaptelep pluszban egy Széchenyi.
0
4
4
Ma megemeltem a macskát és olyan volt mintha egy tollpelyhet vinnék 😱 megedzett a gyerek emelgetés 💪
about 1 month ago
0
3
0
Ha az ilyen sztorik elkezdenek a közmédiába is eljutni, akkor abban se vagyok biztos h a Fidesz 4 év múlva bejut a parlamentbe
add a skeleton here at some point
about 1 month ago
0
2
0
@bence.in
javaslatára vettünk egy új airfryert és zseniális lett a csirke 😱
about 1 month ago
2
11
0
A gyerek elaludt ringatás és szoros ölelés nélkül 😱 ezt most megünneplem egy kräterteevel a teraszon
about 1 month ago
1
6
0
Lattunk egy nagyon szép OT kabriot a Szerémin, aztan fél pillanattal később megláttam előtte egy Lambot, véletlen lenne?
about 1 month ago
0
0
0
Az idei Budapest100nak lehetne a NER urizálasa a tematikaja
about 1 month ago
0
2
0
Ti tudtok világosban aludni? Vagy csak én vagyok ilyen h nekem korom sötét kell? Ki vagyok h a szállásadók nem figyelnek erre. Legalább egy blackoutos sötétítő lenne
about 2 months ago
4
1
0
Kv után piacoztunk a gyerekkel, reggeli, pakolás és már úton is vagyunk az usziba és még csak reggel 9. Látszik sikerült egy éjszakát átaludnom 🥳
about 2 months ago
1
5
0
Kerestem valami reggeli receptet a gyereknek, amit csak ki kell venni a hűtőből és meg melegíteni, de ez annyira egyszerű reggeli alapnak, h magamnak is fogok csinálni.
about 2 months ago
1
4
0
Kisembernek köszönhetően nagyon rákaptam a párolásra. Lidls edamame konkrétan ugyanolyan mint amit az étteremben szoktam enni és 5 perc alatt kész 🤤
about 2 months ago
0
3
0
7,5 órát aludtam EGYBEN, aztan egy órát fetrengtünk a gyerkőccel, amibe bele aludt, így volt reggel egy szabad félórám. Kezdődhetne minden nap így 😱
2 months ago
1
8
0
Nem bírom abbahagyni a röhögést 🤣🤣🤣
2 months ago
1
13
1
Csak vicceltem 🙆♀️
add a skeleton here at some point
2 months ago
2
2
0
Eljöttünk wellnessezni a Kisemberrel. Vacsoránál odajött egy időspár, akik közül a hölgy fejlesztő pedagógus, hogy nagyon szépen eszik a gyerek 😍😍😍
2 months ago
1
5
0
Élőkörnyezetért felelős miniszter😱😱😱 mikor volt ilyen utoljára?!!
2 months ago
4
11
0
Nekem eddig ez a választások legszívmelegetőbb pillanata 🥲
fb.watch/GzzDnr0lGY/
loading . . .
https://fb.watch/GzzDnr0lGY/
2 months ago
1
4
0
Kedvenc podcastom (diary of ceo) kezd hallgathatatlanná válni számomra. Vagy olyan mélyen belemennek a tudományba h 10 perc után nem értem, vagy nem érdekel mert a világ politika vagy az AI a téma.
2 months ago
0
0
0
Ha már a DK megbukott, remélem Kálmán Olga visszakerül az M1re. Ez az interjúztató katasztrófa.
2 months ago
0
3
0
Tegnap estém
2 months ago
0
9
0
Egy szebb jövőt 😍
3 months ago
0
8
0
reposted by
Jon Cooper
3 months ago
Tonight in Budapest’s Heroes’ Square, a sea of young Hungarians—who’ve only ever known Orbán’s corrupt, suffocating regime—are packed together, singing, chanting, and daring to dream of freedom again. Their hope is raw, their courage is real. The heart of Europe is beating in Budapest tonight. 🇭🇺❤️🇪🇺
loading . . .
539
18864
5405
Nem az volt a terv h ma a Népligetben sétálunk (usziba menet hatalmas hiszti volt) de ez egy tök szép hely. Kicsit besetál az ember és a város zaja is nagyon halk.
3 months ago
0
3
0
Nah már a mama csopiba is megy a politizálás 😵💫
3 months ago
0
1
0
Zöld arany?
3 months ago
1
4
0
A tavaszi szünetet miért tölti mindenki az ikeaban ??!! 🫠😵💫
3 months ago
1
3
0
Meg volt Kisember első halászlevezése. Jelentem még él! 😅
3 months ago
2
2
0
Múlt héten tök jól aludt a gyermek éjjel. 6-7 órákat tolt egybe. De ez csak valami beetetés volt 🫠
3 months ago
1
1
0
Egyre viccesebb az élet a Kisemberrel. Dohanyzoasztalban volt egy fonott kosár, aminek van az oldalán egy lyuk, h ott lehessen felemelni. Tök cukin elkezdett abban a lyukban matatni, erre a kosár másik végéből kibújik a macska 🤣
3 months ago
1
5
0
Gyermek aludt majdnem 8 órát egyben 😱😱😱 ezt megünnepeltük az első spárgánk leszüretelésével
3 months ago
2
14
0
Nagyon repül az idő 🤯
3 months ago
1
11
0
Így az olaj válság kezdetén, kerülő úton mentünk haza a gyermekkel, hogy minél többet aludjon 🫠
4 months ago
1
0
0
Köszi GLS jó fejek vagytok! 163 centimmel és egy 8 kilós gyerekkel a hátamon nagyon könnyű volt kivenni… NEM 🫠
4 months ago
2
6
0
Mindkettőnknek a kedvenc helysége a mosókonyha
4 months ago
1
17
0
Nagyon ráálltam a declutteringre. Meglátok itthon valamit ami nem kell, már rakom is vintedre. Így adtam el pár óra alatt egy lábost és most állok felette és nézem, h mi a fenébe csomagoljam?!
4 months ago
3
5
0
Ma kb 1,5 órát volt rajtam a csatos hordozóban és az esti rutin is sokkal nyugodtabban ment. Kiváncsian várom mit hoz az éjszaka 🤞
4 months ago
1
4
0
Felraktam marketplacere egy teljesen jó funkcionáló, kicsit kopottas ágyat 5000 ftért. Erre valaki megkérdezi, h ingyen elviheto e 🤯🤯
4 months ago
1
2
0
Load more
feeds!
log in