Isto ste zachytili Richterovu báseň o Šimečkovi. Ja mám o ňom.
Rúti si to za vnučkou,
bavorákom sedmičkou.
U vnučiek sa nelení,
sedem tisíc v kešeni.
K tomu šprcky, modré pirule,
Ajhľa, čo to, tachometer na nule!
Zišla sedma do poľa,
ufúľaný od hnoja,
sedí Richter Janko,
v čistom dni zašlo slnko.
11 days ago