Niby taki „boss”, a miał tylko jeden pasek życia, meh. Liczyłem na co najmniej 4 😄
A tak serio, jeśli macie problem z walką na piąchy w Bondzie, to najlepiej jest tu… STAĆ W MIEJSCU i parować ataki. Jak się ruszamy, to 007 obrywa, bo w grze nie ma lockowania na celu.
20 days ago