Dan kasneje, pogovor s svakom, on začne.
- In, kako kaj?
- Mah, ni bil najboljši dan včeraj.
- Ja. Sam, kaj češ. Mi smo svoje nardil.
- Kako to misliš?
- Ja lej, volil sem, svoje sem naredu. Zdej je, kar je. Zame je tega konc. Jaz grem na volišče, od tam naprej ni več moja stvar.
Prekleto prav ima.
about 1 month ago