Ходжу по офісу, намагаючись зрозуміти, шо за запах: знайомий, але якийсь далекий.
Нарешті сформулювала гіпотезу: пахне розлитим корвалолом чи ше якоюсь такою настоянкою.
Колеги дивляться на мене підозріливо. Це шо ж, зі мною шось не так і пора гуглити такий симптом — «вчувається запах корвалолу»?
9 days ago