Zdeňka Nykodýmová
@zdenyk.bsky.social
📤 501
📥 164
📝 11996
Pes, korálky, procházky....
To je paráda.👍🥰
about 14 hours ago
0
8
0
Jsme pro nezávislá média.
about 20 hours ago
2
47
1
✌️✊✌️
add a skeleton here at some point
1 day ago
0
4
0
Ráno byla v Chebu mlha. Takže teď krásné pavučiny.🥰 Řeka v Chebu má tak malý průtok, že z ní za chvíli bude žabinec.... Teď se Eda vykoupal a odpočíváme ve stínu. Pak jsem pozvaná na oběd. Za kytičkové šňůrky k brýlím.🌸🌼
1 day ago
0
15
0
Slyším hřmění... Bude něco??
2 days ago
4
13
0
Dvě a půl hodiny venku. V lese a u vody. A stejně jsme z toho horka utahaný... Eda má rád u vody to šplouchání a snaží se bublinky chytit.🤨😄 Teď odpočinek až do večera a chladíme se.
3 days ago
0
18
0
Procházka s výkladem na Komorní hůrce byla opravdu skvělá. Jestli někdo z vás plánuje třeba návštěvu lázní a tak podobně, rezervujte si čas včas.
4 days ago
0
8
0
Kvete mi kytka v akváriu.🥰
4 days ago
2
22
0
reposted by
Zdeňka Nykodýmová
Zdeněk Král
4 days ago
Autor: Tom Beland
0
8
6
Dobré ráno. Matcha Latte. Dneska jdeme na Komorní hůrku do štoly. Máme objednanou prohlídku. Těším se. A doufám, že půjde fotit...
#pauzanalatte
4 days ago
1
10
0
Otázka na zdejší odbornice. Budu si kupovat Aku šroubovák a chci kombinaci s vrtákem. Vrtat budu maximálně do dřeva. Příklepovou na vrtání do zdi si když tak půjčím i s obsluhou.🤨😉 Takže dámy, máte něco, co byste doporučily a naopak, před čím varujete? Ať jdu do obchodu trochu připravená.
loading . . .
DIY Fail: Woman Misses Nail with Hammer
ALT: DIY Fail: Woman Misses Nail with Hammer
https://static.klipy.com/ii/c3a19a0b747a76e98651f2b9a3cca5ff/4e/9d/ER6gNog7.gif?hh=209&ww=371&mp4=8jMa5WPxynhaG&webm=nyaRf3HuFzM6fakun
5 days ago
3
4
1
Musíme do Plzně. Snad ty vedra přežijeme...
5 days ago
5
16
0
#pauzanakafe
Kafe není zajímavé, tak Eda.🐕
6 days ago
0
10
0
Tak od 1.7. jsme plzeňáci.🥰 HURÁ.🥰 Teď jsem mluvila s majitelem. ÁCH.🥰 Byt je malinký, ale v klidu, dívám se do zahrady.🥰 A blízko do nemocnice, kam jezdím... HURÁ!!!
8 days ago
5
35
0
Čekáme na
@zupli.bsky.social
a Vydře.🥰
8 days ago
1
15
0
V Plzni. Jdeme se podívat na byt. Chci se odstěhovat do Plzně. S Edoušem to bude složitý, ale já doufám.... Držte mi palce.
8 days ago
4
37
0
Dobré ráno.
#pauzanakafe
8 days ago
0
10
0
Kdo se přidá?
#pauzanakafe
9 days ago
1
8
0
Ranní procházka...
9 days ago
1
17
0
reposted by
Zdeňka Nykodýmová
Medvjed Bláhový
9 days ago
Naše toaleťákové ovečky už znáte. A protože my jsme spíš kočičí domácnost, tak jsme přidali toaleťákového Garfielda. V sadě najdete jednoho, nebo hned 3 ;)
#MEDVJEDstore
#Garfield
#3Dtisk
#3DPrinting
www.medvjed.store/garfield-dek...
1
22
2
Dobré ráno. První kafe v novém hrníčku.
#pauzanakafe
9 days ago
0
11
0
Takhle kvete šnekovník.🤭🥰
loading . . .
10 days ago
0
10
0
#Beroun
Něco fotek. A když můžu víc, tak dám víc.🥰 S
@simonbrugezsi.bsky.social
si to užíváme. A Eda teď odpočinek a my oběd.😱 Šmarjápano. Já nevyfotila oběd..😱
10 days ago
1
18
0
Dobré ráno. Jedeme.
#Beroun
10 days ago
2
21
0
Jdu spát. Vstávám po čtvrté hodině ranní. Jedeme se synem a s Edoušem do Berouna. Na Řemeslný jarmark. Takže dobrou noc.
loading . . .
H2di Puppy Cozy in Cardboard Bed
ALT: H2di Puppy Cozy in Cardboard Bed
https://static.klipy.com/ii/6d10859e1c728518e7166aff5bc2c2ac/e4/94/8OMAOAYX.gif?hh=498&ww=280&mp4=rfjncnQf&webm=UZEHRzEUw0cXjCPO
11 days ago
1
25
0
Před hodinou mě venku zastihla průtrž mračen. Chvíli i malé kroupy padaly... Jak jsem natáčela a zároveň se snažila nezmoknout pod deštníkem, tak je video kratičké. Vypnula jsem to omylem. A než jsem znovu zapnula, už jen pršelo. Celá přeháňka trvala snad deset minut...
loading . . .
12 days ago
1
3
0
🥀🖤
add a skeleton here at some point
13 days ago
1
0
0
Mám rýžovar.🥰 Zítra budu zkoušet. Tak držte palečky, ať se to povede. Ještě nemám vymyšleno, co to bude. Teď studuju recepty...🤨
#rýžovar
13 days ago
1
6
0
reposted by
Zdeňka Nykodýmová
ZuPli
13 days ago
Hihlík jde prý do světa. Lichožrout ve skoro životní velikosti. S tlamičkou čekající na ponožky. Mnou háčkovaný ale omazlený, vypraný. Já bych ráda alespoň 100 peněz za materiál. (Plus poštovné) (Ano, rámci plyšáků a jejich odchodu jsme nekompromisní) Chcete ho?
0
21
6
Na návštěvě...
13 days ago
0
15
0
reposted by
Zdeňka Nykodýmová
Jeliman 🇺🇦
13 days ago
Dnes trvá ruský vpád na Ukrajinu stejně dlouho jako první světová válka. Neuvěřitelné hrdinství a utrpení Ukrajiny zachraňuje mír v Evropě. Sláva hrdinům. Sláva Ukrajině! A nejlépe nejen to, ale i materiální, finanční a vojenská pomoc. 🇺🇦
3
104
18
Dobré ráno.
14 days ago
0
6
0
Krásné odpoledne to bylo. Děti byly skvělé.✌️👍
15 days ago
0
3
0
#pauzanacafe
a zmrzlinu. Mňam.🥰
15 days ago
2
13
0
www.stavbykarlovarska.cz/cz/hlasovani...
Pomezná. Povstala díky nadšencům. Každý hlas se počítá. Za každý děkuji.👍❤️
loading . . .
Krov a střecha na budově tvrze v Pomezné
Tvrz Pomezná - obnova krovu a střechy věžeVes Pomezná (Markhausen) byla založena patrně již v průběhu 12. století. První písemná...
https://www.stavbykarlovarska.cz/cz/hlasovani/krov-a-strecha-na-budove-tvrze-v-pomezne-706?fbclid=IwdGRjcASSvfNjbGNrBJK932V4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHtjFrsmfTTo2b0dvO7t_I8aO6P7Hxzi0KKEIa6KV4OHqeyvwEBRcoSjstLTo_aem_oyMFfT-Q9Q1QWN5lvWNpAg
16 days ago
0
4
1
Pět hodin venku. Úplně nejlepší počasí na dlouhou procházku. A na konci , když jsme měli domů jen deset minut, Eda si v potoce, kam chodí pít, lehne na bok do největšího bláta. 🫣 Měla jsem takový vztek, že jsem ani nefotila...😉
17 days ago
1
21
2
reposted by
Zdeňka Nykodýmová
macomix
23 days ago
Rychlé štípy jsou do 11. června v aukci. Držte palce, nebo si je radši vydražte ;)
www.obrazyvaukci.cz/umelec/macom...
1
57
8
reposted by
Zdeňka Nykodýmová
Jiri Pehe
24 days ago
Kemel
0
40
6
🖤🥀 91 let. Zemřela v úterý.
24 days ago
3
5
0
Dobré ráno.
#pauzanalatte
24 days ago
1
10
0
26 days ago
0
8
0
Služba na Maria Loreto.
26 days ago
1
7
0
reposted by
Zdeňka Nykodýmová
Barbánek Bodik aka Barbuchafella
27 days ago
Souhlasím
1
49
6
reposted by
Zdeňka Nykodýmová
🎨✏️
30 days ago
otozabalto.cz?r=1
"Ministr kultury Oto Klempíř ve své roli zcela a nenapravitelně selhal. Místo aby českou kulturu rozvíjel a chránil, ji opakovaně poškozuje. To je naprosto nepřijatelné."
loading . . .
Oto, zabal to!
Oto, zabal to! Podepište výzvu za konec ministra Oty Klempíře.
https://otozabalto.cz/?r=1
1
19
7
Správně. Zavřít všechny pumpičky. Na několik let. 🤣🤣🤣👍
add a skeleton here at some point
30 days ago
3
20
0
Čau z vlaku.
add a skeleton here at some point
30 days ago
0
9
0
Vlákno Posázavský Pacifik.
#posazavskypacifik
about 1 month ago
1
17
0
A jedém...
loading . . .
about 1 month ago
0
7
0
Ten víkend nezačíná dobře...😢
about 1 month ago
0
0
0
Poledne!!!❤️
loading . . .
about 1 month ago
0
10
0
Load more
feeds!
log in