Схематичний заєць
@chenzana.bsky.social
📤 306
📥 234
📝 2345
Настільні ігри, фото кота, ниття про роботу *** Руде та кучеряве, 75% legs
Шось трапилось 😉
4 days ago
13
33
0
Прокидаєтесь, і бачите це
about 1 month ago
2
19
0
Планувала все життя прожити холостяком, але ось тепер ходжу, вибираю обручки...
about 1 month ago
1
10
0
Зробила сьогодні манікюр на честь NGC 7000 Фото
x.com/sstenemes
about 1 month ago
1
9
0
Заїхали друзі з Чернігова, привезли відро парових вареників з вишнею та 2 літри узвара. Я в раю
about 1 month ago
0
5
0
В парку Кіото сакури вже майже відцвіли, зате бузок все ще пишний
about 1 month ago
1
6
0
Підписуймо мерщій
add a skeleton here at some point
about 1 month ago
0
4
0
reposted by
Схематичний заєць
Шан🟡 #рептилоїд_городини
about 1 month ago
Поїхали :)
petition.president.gov.ua/petition/264...
2
36
14
Ідем фоткатись на паспорт. Обидва вдягнені як ведучі новин, що працюють з дому - красиві по пояс
about 1 month ago
0
9
0
🤔
about 1 month ago
1
3
0
Шановні username_1 та username_2! пніпрدhсىاة
add a skeleton here at some point
about 2 months ago
1
6
0
Попавсь
about 2 months ago
5
11
1
Двіжуємо
about 2 months ago
2
5
0
Хороші новини: - почалась моя відпустка - приїхав з війни друг у свою відпустку Погані новини: - знов почала боліти спина - нема грошів
about 2 months ago
1
11
0
Все нагадує мені про неї
about 2 months ago
0
9
0
задурили мені голову і я випадково заплатила на 500 грн більше податку ніж треба
about 2 months ago
0
1
0
гасло дня: Яка нахуй "доброзвичайність"?
about 2 months ago
0
7
0
досі не видали зп за березень. ця контора наривається
about 2 months ago
1
9
0
капець, спалила вівсянку. причому нормально так кремірувала її. вся хата в диму
about 2 months ago
2
7
0
Це був важкий тиждень
about 2 months ago
0
6
0
Зробила довколо робочого місця gender neutral bedazzlement
2 months ago
0
4
0
*дивиться у вікно* - треба купить бінокль - підзорну трубу - це якось зовсім по-піратськи - а мінуси будуть? - нога
2 months ago
1
13
0
🙏
add a skeleton here at some point
2 months ago
0
0
0
🙀
add a skeleton here at some point
2 months ago
0
2
0
додавайте цікаві варінти I hope this email які ви зустрічали. Я колекціоную
2 months ago
2
6
0
Підпишіть петицію про те, щоб надати засобам жіночої гігієни статус товарів медичного призначення і знизити ПДВ на них до 7%
petition.kmu.gov.ua/petitions/9643
loading . . .
Електронні петиції до Кабінету Міністрів України
https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9643
2 months ago
0
29
16
Сумашедші гроші
2 months ago
2
9
0
Хочеш не хочеш, а взяти чай у потязі треба. Це традиція...і порядок
2 months ago
2
9
0
Вайбуєм
2 months ago
0
5
0
Навпроти мене в інтерсіті Київ-Дніпро мужик втоптав здоровезний хотдог з вагона-ресторана і тепер хропе як трактор. Оце людина вміє подорожувати)
2 months ago
2
9
0
навернуть миску борща о другій ночі: плюси, мінуси, жовчні камені?
3 months ago
1
5
0
оцей ваш спорт... при інтенсивному ходінні почало у печінці колоть. але я думаю, чи це не може бути просто ті мої титанові кліпси на кишках шось там натирать. 🤔
3 months ago
1
3
0
пройшлась ввечорі годинку, щоб поім перед сном бахнути чвертку папушника та бутік з ковбасою. ну а шо був голодний
3 months ago
1
5
0
до уваги любителів корейської косметики, на сайті "козья бела" зараз непогані знижечки на всякі класні продукти. особисте відкриття року для мене це Numbuzin - No.9 NAD Bio Lifting Essence 🤗
cosibella.com.ua/uk/links/vid...
3 months ago
1
4
0
Бажаю, щоб вам так само добре було
3 months ago
0
23
1
лейдіз енд джентлбітчез, там на сайті beautysmart можна взяти ANUA Heartleaf 77% Soothing Toner за 245 гривень. Термін придатності до 26.05.2026 але за 2 місяці на обличчя та тіло його можна ушатать тільки так
beautysmart.com.ua/anua-heartle...
loading . . .
ANUA Heartleaf 77% Soothing Toner – тонер для чутливої шкіри із 77% екстрактом хауттюнії серцевидної 250 мл (Термін придатності до 26.05.2026)
ANUA Heartleaf 77% Soothing Toner – тонер для чутливої шкіри із 77% екстрактом хауттюнії серцевидної: зволожує та пом'якшує шкіру; зменшує почервоніння та подразнення; має слабо-кислий pH, балансує ш...
https://beautysmart.com.ua/anua-heartleaf-77-soothing-toner-toner-dlia-chutlyvoi-shkiry-iz-77-ekstraktom-khauttiunii-sertsevydnoi/
3 months ago
1
3
0
подзвонили з Пузатої Хати, три рази перепитали як це так сметану в борщ не класти. Кажу - ні, не треба сметана. мабуть здадуть в сбу
3 months ago
2
12
0
🔮скоро прийдуть темні часи. словникове лихоліття. ті, що з занепадом культури, економіки та руїнами. вони накриють людство важкою ковдрою... і тільки українці будуть до цього готові 🧙♀️
3 months ago
0
7
0
День-піздєнь, звичайно, але у мене хоча б є відерко смачнючого оселедця 🐟
3 months ago
1
5
0
Зайшла не в той район
3 months ago
0
1
0
20 хвилин стояла в ванні, дула феном на замороженого хека. в хаті дуже тепло, а він за пів дня на столі навіть не "вспотів"
4 months ago
1
2
0
я - доросла людина і настільщик зі стажем, але все одно хехаю як додік з цього
4 months ago
0
1
0
Не можу з цього кіта
4 months ago
2
13
1
Як справжня леді сходила зробила манікюр і влупила шаурми (шаурму сфоткать не встигла)
4 months ago
1
5
0
формула *без змін ін квесчон... ага, нічого не помінялось. окрім концентрацій буквального всього
4 months ago
1
1
0
прилітає кейс про помилку чекату о 18:57 поставила задачу розрабам у слаку з цікавості полізла сама, продебажила, виправила помилку, перезапустила чекаут видалила задачу зі слаку здається мені мають доплачувать
4 months ago
0
2
0
безкоштовно за 1 евро. хоч би не позорились
4 months ago
1
5
0
я і роднулік (я - справа) via
@anderswonders.bsky.social
4 months ago
0
4
0
за останні 2 тижні розібрали 5 ігр, залишлось ще 29 😬 *зітхає по-настілковому*
4 months ago
0
5
0
Мій новий адвент календар
4 months ago
0
7
0
Load more
feeds!
log in