Kdyby ho někdo neznal, tak tady:
„Soudruzi, co by se stalo, kdybychom zavedli socialismus na Sahaře?“„Prvních pět let by se nic nezměnilo, ale potom by začal být písek na příděl!“
PS: Copak to asi znamená, když ropná velmoc nemá PHM pro vlastní lidí? 😈
add a skeleton here at some point
27 days ago