Siedzę sobie spokojnie i się zastanawiam: aperol czy wino. A tu wtem! dzwonek. Kurier. Hmmm, pewnie do sąsiadki, myślę sobie. A on do mnie pruje, z przesyłką od Wein&Co 😊 Ktoś, komu kiedyś coś tam odrobinę pomogłam, postanowił się zrewanżować wysyłając mi 🍷 😍 Lubię takie sytuacje ❤️ Zatem - Prost 🍷🍷🍷
6 days ago