Już pierwsze płyty doszły więc mogę oficjalnie napisać że moje prace będą wisieć w hollywoodzkim studiu nagraniowym Westlake. No trochę nierealne że to co wyszło spod mojej ręki będzie w miejscu gdzie nagrywali m.i. Madonna, Michael Jackson, Stevie Wonder, Rihanna, Beyonce, Paul McCartney XD
over 1 year ago